Lista produktów marki: YORK Fitness

opis YORK Fitness

 • Model ten łączy funkcje trenażera eliptycznego i roweru treningowego. Zdejmowalne siodełko. Wyposażony w płozy antypoślizgowe, rolki transportowe i stopki poziomujące Opór magnetyczny z elektroniczną, 16-stopniową regulacją obciążenia. Ciężar koła zamachowego: 7 kg. Mechanizm korbowy 3-częściowy z łożyskami. 

  1 79999
 • Wielofunkcyjny atlas, pozwala na trening z wykorzystaniem górnego i dolnego wyciągu, oddzielnych uchwytów do wyciskania i rozpiętek, zdejmowalnego regulowanego modlitewnika oraz dźwigni wyprostu i zginania kolan. Pokryte winylem obciążenia ograniczają hałas. Waga stosu: 100 kg. PRZEZNACZENIE: Do rekreacyjnego treningu domowego. MAKS. WAGA...

  2 59999
 • Powierzchnia biegowa 130 x 42 cm. Regulacja prędkości w zakresie od 1-16 km/h. Elektroniczna regulacja kąta nachylenia 0-15%. 12 programów treningowych, w tym programy celowe i 8 predefniowanych. Wyposażona w port i ładowarkę USB, głośniki i podłączenie do MP3.

  1 79999
  -10% 1 99999
 • Prosty w obsłudze wyświetlacz. Opór magnetyczny z manualną, 8-stopniową regulacją obciążenia. Ciężar koła zamachowego: 4 kg. INTERAKTYWNOŚĆ: Program manualny i celowy. Test sprawności. Pomiar tętna poprzez czujniki dłoni. Sygnalizacja przekroczenia tętna maks. PRZEZNACZENIE: Do rekreacyjnego treningu domowego.

  89999
 • Rower z pionową i poziomą regulacją siodełka oraz regulacją kąta nachylenia kierownicy. Czytelny wyświetlacz. Rolki transportowe i stopki poziomujące. Uchwyt na bidon. Pomiar tętna poprzez czujniki pulsu na kierownicy. Opór magnetyczny z elektroniczną, 16-stopniową regulacją obciążenia. Ciężar koła zamachowego: 7 kg. 

  1 39999
 • Rower z pionową i poziomą regulacją siodełka oraz regulacją kąta nachylenia kierownicy. Czytelny wyświetlacz. Rolki transportowe i stopki poziomujące. Uchwyt na bidon. Opór magnetyczny z elektroniczną, 32-stopniową regulacją obciążenia. Ciężar koła zamachowego: 7 kg, mechanizm korbowy 3-częściowy z łożyskami. 

  1 29999
Pokazuje 1 - 6 z 41 elementów
produktów na stronie