• Stanik fitness z otworami na plecach zwiększającymi oddychalność, z ela- stycznego materiału ułatwiającego zakładanie. MATERIAŁ: 92% poliester, 8% elastan. Szybkoschnący, oddychający. ROZMIARY: XS-XL. WSPARCIE: Niskie.

  6999
 • Stanik fitness zapinany z tyłu, wstawki z siateczki zwiększające oddychalność, usztywniane miseczki, do zwiększonej intensywności. MATERIAŁ: 88% poliester, 12% elastan. Szybkoschnący, oddychający. ROZMIARY: XS-XL. WSPARCIE: Średnie.

  6999
 • Stanik fitness zapinany na suwak z przodu, wstawki z siateczki zwiększające oddychalność, usztywniane miseczki, do zwiększonej intensywności, bezszwowy. MATERIAŁ: 68% poliester, 22% poliamid, 10% elastan. Szybkoschnący, oddychający. ROZMIARY: XS-XL. WSPARCIE: Niskie.

  7999
 • Stanik fitness z wstawkami z siateczki zwiększającymi odychalność, zapinany z tyłu, elementy odblaskowe, sprawdza się w intensywnych sportach. MATERIAŁ: 88% poliester, 12% elastan. ROZMIARY: XS-L. WSPARCIE: Wysokie.

  8999
 • Stanik fitness zapinany na suwak z przodu, wstawki z siateczki zwiększające oddychalność, elementy odblaskowe, sprawdza się w intensywnych sportach. MATERIAŁ: 88% poliester, 12% elastan. Szybkoschnący, oddychający. ROZMIARY: XS-L. WSPARCIE: Wysokie.

  8999
 • Bluza treningowa rozpinana do 1/2 wysokości, z kapturem, z otworami na kciuk w rękawach, z wstawkami nylonowymi, lekko ocieplana. MATERIAŁ: 30% poliester, 5% elastan, 65% bawełna. TECHNOLOGIA: Active Warm. ROZMIARY: XS-XL. *Dostępna w wybranych sklepach.

  12999
Pokazuje 277 - 282 z 461 elementów
produktów na stronie