• Power Turn Rocker łączy stabilność z przednim rockerem, o wiele łatwiejsze i naturalne wejście i wyjście ze skrętu. W połączeniu z lekkim wiązaniem Xelium narty są łatwe do prowadzenia, komfortowe i bardzo przyjazne. 100% na przygotowane stoki. POZIOM ZAAWANSOWANIA: Początkujący. TECHNOLOGIA: POWER TURN ROCKER, CAP.

  79999
 • Aktywne zawieszenie Powerdrive Inside, pracujące jak podwozie w samochodzie wyścigowym, tłumiąc drgania i absorbując zmiany terenu. Nowe technologie Active Core oraz Divinycell znacznie zmniejszają ciężar nart, zapewniając jednocześnie stabilność oraz energię. Early Rise Tip rockre ułatwia inicjację skrętów. 100% na trasy. 

  69999
 • Posiadają lekką konstrukcję V-shape zapewniającą łatwą inicjację skrętów i jazdę w ześlizgu oraz technologię Bend-X, czyli elastyczną strefę pod wiązaniami, która ułatwia efektywne wyginanie nart. Piste Rocker i Full Cap zwiększają z kolei skrętność nart i ich stabilność. To łatwe i stabilne narty do jazdy po przygotowanych trasach. 

  1 19999
 • Wyposażone w POWER TURN ROCKER i nową technologię PROP TECH zarówno w części dziobowej jak, i z tyłu. Narty wybitnie łatwo wchodzą w skręt i precyzyjnie się prowadzą. Szerokość 74 mm zapewnia stabilność i dość szybkie przejście z krawędzi na krawędź, co przy lekkiej konstrukcji czyni jazdę praktycznie bezwysiłkową. Przeznaczenie: 100% przygotowane trasy.

  99999
 • Płynność podczas jazdy, reaktywność oraz szybki progres w nauce sprawiają, że wzmocnione technologią Graphene narty Pure Joy dostarczają to, co najlepsze w narciarstwie początkującym i średnio zaawansowanym kobietom. POZIOM ZAAWANSOWANIA: Początkujący. TECHNOLOGIA: Graphen, ERA 3.0, KOROYD, konstrukcja Power Sidewall, All ride Rocker. RDZEŃ: Kompozytowy.

  1 19999
 • FAMOUS 2 zbudowane są na bazie drewnianego laminowanego rdzenia PAULOWNIA, dzięki temu są o 20% lżejsze i sprężyste. W przedniej części wyposażone w Tip Rocker, który w bardzo odczuwalnym stopniu ułatwia wejście w skręt i pozwala prowadzić narty praktycznie bez wysiłku. Narty FAMOUS 2 postrzegane są jako wybitnie przyjazne, lekkie,

  99999
Pokazuje 1 - 6 z 161 elementów
produktów na stronie