• Wygodne i ciepłe damskie buty narciarskie. Idealne do nauki lub doskonalenia techniki jazdy na nartach. Wybaczają błędy na stoku. TECHNOLOGIA: THERMICFIT, klamry z tworzywa sztucznego z mikroregulacją, regulacja buta pod kątem jazdy/chodzenia. SZEROKOŚĆ: 104 mm. FLEX: 55. POZIOM ZAAWANSOWANIA: Początkujący. ILOŚĆ ZAPIĘĆ: 4.

  64999
 • Komfortowy but dla początkujacych, wygodne, a jednocześnie dobrze dopasowane dzięki anatomicznej wkładce oraz regulowanej zębatce. TECHNOLOGIA: COMFORT, anatomiczna wkładka. SZEROKOŚĆ: 104 mm. FLEX: 55. POZIOM ZAAWANSOWANIA: Początkujący. ILOŚĆ ZAPIĘĆ: 4.

  51999
 • KELIA 50 to jedne z najlżejszych butów na rynku. Skorupa Sensor z szerokością wewnętrzną 104 mm zapewnia idealne trzymanie stopy. But wewnętrzny Womwn Comfort Fit gwarantuje ciepło i dobrą cyrkulację krwi w nogach. 3-klamrowe rozwiązanie jest wygodne w zakładaniu i zdejmowaniu. 

  59999
  -20% 74999
 • Advant Edge 65W z technologiami Hi-Top Tech oraz Duo Flex umożliwiają Twoim stopom precyzyjne i bezpośrednie sterowanie nartami. Miękki materiał w bucie wewnętrznym zapewnia komfort i wygodę, a pro lowana wkładka wewnętrzna odpowiednią pozycję na nartach. Mając do dyspozycji 4 klamry z mikroregulacją, sama decydujesz o precyzji dopasowania buta.

  74999
 • Anatomiczny kształt z szerokością 102 mm zapewnia idealne trzymanie stopy i odpowiedni komfort. Niższa cholewka, Quick Instep Max umożliwi szybkie i bezproblemowe wejście i wyjście z buta. Cu Adapter umożliwi łatwe zwiększenie objętości cholewki w łydce, jak i zmianę kąta pochylenia. Dodatkowo docieplone wełną merino.

  64999
 • Hawx Magna to nowa seria butów. Dzięki zastosowaniu skorupy 102 mm dają jeszcze więcej miejsca dla stopy i zwiększają komfort użytkowania. Technologia easy step in sprawia, że buty łatwo się zakłada i zdejmuje. Z myślą o kobietach, dodano specialną ocieplinę 3MTM THINSULATETM, która gwarantuje ciepło nawet w bardzo mroźne dni. 

  64999
Pokazuje 1 - 6 z 9 elementów
produktów na stronie