• Model RUSH to przystępny cenowo prawdziwy twintip dla początkujących, który wybacza błędy i ułatwi progres. W parku czy poza trasą deska ta zapewni aspirującym freshmenom progresywną jazdę bez łapania krawędzi. TECHNOLOGIA: EASY BOARD ARCHITETURE, wytłaczany ślizg, FLOCKA TRUE TWIN. RDZEŃ: Drewniany. FLEX: 4. DŁUGOŚCI: 156, 162

  99999
 • Model Stella to wyrozumiała deska w prawdziwej konstrukcji twintip, idealna do pierwszych zajęć z freestylu. Pro l rocker zapewnia miękką jazdę bez chwytania krawędzi, podczas gdy pełny rdzeń z drzewa topoli oraz wtopiony ślizg czynią tę deskę lekką, wytrzymałą i łatwą w utrzymaniu. TECHNOLOGIA: EASY BOARD ARCHITETURE, wytłaczany ślizg,

  1 29999
 • Buty posiadają miękki ex i niewielkie ugięcie cholewki, podczas gdy but wewnętrzny Perfect Fit Comfort stworzony do formowania w piecu z komfortową cholewką i miękkim wykończeniem idealnie trzyma stopę i nie posiada punktów ucisku, a podeszwa Trace gwarantuje przyczepność, tłumienie drgań i stabilność.

  68999
 • Wygoda zapewniona przez Women’s Comfort System z kobiecym wykończeniem i miękkim exem jest wzmocniona przez niski ex cholewki w bucie wewnętrznym Perfect Fit Comfort, który został zaprojektowany z myślą o formowaniu w piecu. Podeszwa Trace WMN gwarantuje przyczepność, stabilność i tłumienie drgań. TAK.*Dostępne w wybranych sklepach.

  68999
 • Deska Lotus to przyjazny ex połączony z przewidywalnością naszego pro lu Super Flat i krawędzie BiteFree, które wybaczają więcej błędów, zapewniając płynniejszą jazdę bez szorowania butami o śnieg. TECHNOLOGIA: Kształt: DIRECTIONAL TWIN, płaski pro l SUPER FLAT, tłumienie: ABS, materiał ślizgu: 

  1 19999
  -20% 1 49999
 • Pro l Super Flat i krawędzie BiteFree zapewniają przejazd jak po maśle, a rdzeń Aspen o wszechstronnym, kierunkowym, symetrycznym kształcie sprawia, że z deską Pulse pod stopami nie zgubisz rytmu. TECHNOLOGIA: Kształt: DIRECTIONAL TWIN, płaski pro l SUPER FLAT, tłumienie: ABS, materiał ślizgu: EXTRUDED, specy kacja: inserty w układzie 4x4. RDZEŃ: 

  1 19999
  -20% 1 49999