Lista produktów marki: Garmin

 • Najnowszy zegarek sportowy GPS – fēnix 3 został zaprojektowany z myślą o wymagających sportowcach i miłośnikach przygód na świeżym powietrzu. Fēnix 3 wyposażono w specjalna antenę EXO™ ze stali nierdzewnej, która lokalizuje zarówno satelity systemu GPS jak i GLONASS, zaawansowane czujniki oraz kolorowy wyraźny wyświetlacz Chroma. 

  2 09999
 • Garmin prezentuje sportowy zegarek fēnix 2 stworzony z myślą o najbardziej wymagających sportowcach i amatorach przygód na wolnym powietrzu. Zegarek łączy w sobie zaawansowane funkcje sportowe (np. pomiar szacunkowego pułapu tlenowego,

  1 49999
  -8% 1 62999
 • Forerunner® 225 — pierwszy zegarek do biegania z GPS firmy Garmin wyposażony w czujnik tętna na nadgarstek. Teraz nie musisz już zakładać pulsometra na klatkę piersiową na czas biegania, bo ten zegarek ma wbudowany czujnik tętna, który dokonuje pomiaru tętna na nadgarstku. 

  1 19999
 • Osobisty trener na Twoim nadgarstku. Dotykowy, kolorowy ekran zegarka biegowego z GPS oferuje zaawansowane funkcje takie jak asystent odpoczynku czy pomiar szacunkowego pułapu tlenowego. Korzystając dodatkowo z czujnika tętna HRM uzyskamy informacje o naszej formie biegowej, przez dostęp do danych o kadencji, czasie kontaktu z podłożem czy odchyleniu...

  1 42999
  -5% 1 49999
 • Profesjonalne narzędzie do zarządzania treningiem, zarówno zawodowych sportowców jak i amatorów. Urządzenie rejestruje szczegółowe parametry treningu pływackiego, jazdy na rowerze i biegania. Podczas pływania zegarek rejestruje m.in. czas odpoczynku, przebyty dystans, tempo, styl.

  1 94999
  -11% 2 19999
 • Zadbaj o formę z prostym i stylowym zegarkiem Forerunner 15. Zegarek biegowy z GPS wyposażono w możliwość monitorowania tętna1, dzięki czemu mamy pewność, że biegniemy zgodnie z rytmem naszego serca. Aby rejestrować dystans na bieżni stacjonarnej wystarczy sparować zegarek z czujnikiem na nogę2. 

  59999
  -5% 62999
Pokazuje 1 - 6 z 12 elementów
produktów na stronie