Lista produktów marki: Horizon

 • Amortyzowany systemem VRC pas o grubości 1,6 mm i powierzchnia biegowa o wymiarach 140 x 51 cm zapewniają komfort biegania. Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach oraz telemetryczny system pomiaru pulsu. Możliwość podłączenia oprogramowania Passport. Silnik o mocy 2,0 KM umożliwia osiągnięcie prędkości 0,8-18 km/h.

  5 89999
 • Eliptyk wielokrotnie nagradzany w testach konsumenckich. Długi krok (50,8 cm), niewielki rozstaw pedałów oraz niskie wejście na urządzenie sprawiają, że jest niezwykle komfortowy. Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach oraz telemetryczny system pomiaru pulsu, uchwyt na bidon oraz smartfon/tablet. 

  4 89999
 • Nazwa serii nowych urządzeń Horizon Fitness pochodzi od włoskiego słowa „Citta” oznaczającego „miasto”. Seria Citta to stylowa kombinacja formy i funkcji. Citta to piękny, prosty sprzęt dostępny za rozsądną cenę. Możliwość dołożenia minibiurka do roweru, czujniki pomiaru pulsu w uchwytach. 

  2 59999
 • Maszyna eliptyczna z nowej serii Citta. Seria Citta to stylowa kombinacja formy i funkcji. Citta to piękny, prosty sprzęt, dostępny za rozsądną cenę. Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach. Uchwyt na bidon. Magnetyczny system oporu z precyzyjną, 16-stopniową regulacją, Zasilanie sieciowe. Masa koła zamachowego: 6 kg. 

  2 89999
 • Bieżnia z nowej serii Citta. Seria Citta to stylowa kombinacja formy i funkcji. Citta to piękny, prosty sprzęt dostępny za rozsądną cenę. Możliwość dołożenia modułu Wi-Fi, długich poręczy np. dla osób starszych oraz mini „biurka” do bieżni. Czujniki pomiaru pulsu w uchwytach oraz telemetryczny system pomiaru pulsu. 

  4 59999
 • Wygodna pozycja treningowa, otwarta konstrukcja ramy ułatwiająca wejście na rower, ergonomiczne siodełko z regulacja w pionie i poziomie, czujniki pomiaru pulsu w uchwytach oraz telemetryczny system pomiaru pulsu. Innowacyjny wyświetlacz z systemem HR Wheel, który utrzymuje Cię w strefie pulsu docelowego, uchwyt na bidon oraz na smartfon/tablet, głośnik...

  2 49999
Pokazuje 1 - 6 z 9 elementów
produktów na stronie