Buty

 • Rekreacyjno-sportowa konstrukcja buta na weekendowe wycieczki. Zoptymalizowane do stosowania z systemem CLICK’R. Klasyczne, sznurowane zapięcie, zapewniające równomierne naprężenie i wygodę chodzenia. ROZMIARY: 36-40 / 42-46.

  29999
 • Inspirowane stylem turystycznym, łączące zwinność lekkich butów do pieszych wypraw i cechy wyczynowego buta do jazdy MTB, zapewniają jednakowy komfort podczas jazdy i chodzenia. ROZMIARY: 42-46.

  31999
 • But terenowy, którego dopasowanie zostało stworzone specjalnie z myślą o kobiecej budowie stopy. Technologia Shimano Dynalast. Paski zapinane na krzyż zmniejszają ucisk podczas chodzenia. ROZMIARY: 36-40.

  32999
 • Znakomita wszechstronność i wydajność. Podeszwa z poliamidowego kompozytu wzmocnionego włóknem szklanym dla lepszego przenoszenia mocy. Niskoprofilowa sprzączka z mikroregulacją pewnie trzyma stopę. ROZMIARY: 42-46.

  34999
 • Profesjonalny but, który idealnie sprawdzi się w jeździe rekreacyjnej i treningowej. Dopasowanie stworzone specjalnie z myślą o kobiecej budowie stopy, bardziej naturalne i wygodne. Lekka podeszwa nylonowa wzmacniana włóknem szklanym, zapewniająca przeniesienie mocy. Kompatybilność z blokami SPD-SL i SPD. ROZMIARY: 37-41.

  34999
 • Profesjonalny but, idealny do jazdy treningowej i rekreacyjnej. Pewne zapięcie – dwa paski z rzepami oraz sprzączka zapewniają ścisłe dopasowanie. Lekka podeszwa nylonowa wzmacnia podeszwę z włókna szklanego. Kompatybilność z blokami SPD-SL i SPD. ROZMIARY: 42-46.

  34999