Lista produktów marki: Head

Head – Amerykańskie przedsiębiorstwo założone w 1950 roku, znane na całym świecie z produkcji sprzętu narciarskiego i tenisowego. Jego założycielem był inżynier lotnictwa Howard Head, który był niezadowolony z nietrwałości drewnianych nart. Po wielu próbach wyprodukował narty zrobione z materiału kompozytowego, w którego skład wchodziła sklejka, aluminium
i elementy stalowe. Tak skonstruowana narta dała początek narciarstwu zjazdowemu. Dzisiaj z produktów Head korzysta wielu znanych narciarzy i tenisistów.

 • Advant Edge 65W z technologiami Hi-Top Tech oraz Duo Flex umożliwiają Twoim stopom precyzyjne i bezpośrednie sterowanie nartami. Miękki materiał w bucie wewnętrznym zapewnia komfort i wygodę, a pro lowana wkładka wewnętrzna odpowiednią pozycję na nartach. Mając do dyspozycji 4 klamry z mikroregulacją, sama decydujesz o precyzji dopasowania buta.

  74999
 • Komfortowy but dla początkujacych, wygodne, a jednocześnie dobrze dopasowane dzięki anatomicznej wkładce oraz regulowanej zębatce. TECHNOLOGIA: COMFORT, anatomiczna wkładka. SZEROKOŚĆ: 104 mm. FLEX: 55. POZIOM ZAAWANSOWANIA: Początkujący. ILOŚĆ ZAPIĘĆ: 4.

  51999
 • Zapewnia zaskakujący poziom kontroli nad nartami a, dzięki temu szybkie postępy w nauce. Łatwość zakładania oraz wygoda komfortowego buta wewnętrznego zapewnią Ci uczucie zadowolenia od samego początku nauki. Ogromne znaczenie ma konstrukcja zapewniająca efektywny przekaz energii. Hi-top Tech

  59999
 • Wyposażony w Hi-Top Tech, DuoFlex oraz Control Frame, które zapewniają bezpośredni przekaz energii narciarza na narty, wyjątkowy balans i kontrolę podczas skrętów. Posiada możliwość customizacji, który dzięki efektywności w transferze energii umożliwia nam fantastyczną jazdę przy mniejszym wysiłku. TECHNOLOGIA: 

  99999
 • Zaprojektowany, by zapewnić narciarzowi bardziej naturalną, wyprostowaną ale jednocześnie sportową pozycję, wyposażony w pełni termoformowalną skorupę oraz but wewnętrzny w celu zapewnienia idealnego dopasowania i trzymania stopy. Ponadto konstrukcja skorupy ułatwiająca zakładanie i regulację exu. 

  88999
  -15% 1 04999
Pokazuje 1 - 6 z 20 elementów
produktów na stronie