Lista produktów marki: Everlast

Everlast- Marka kojarzona głownie z boksem i innymi sportami walki. Produkty tej firmy znaleźć możemy najczęściej na siłowniach i salach treningowych na całym świecie. Ubrania dresowe, worki treningowe czy rękawice to tylko przykładowe akcesoria sygnowane logiem tej marki. 

 • Rękawice przeznaczone do ćwiczeń na worku, gruszce czy tarczach trenerskich. Mocna, ale sprężysta pianka daje maksymalną amortyzację i ochronę przed uderzeniami. SOPLATE - technologia, która stabilizuje i zapobiega hiperprzeprostom przy uderzeniu. EverDri - technologia, która pomaga pozbyć się potu, zwiększając tym samym żywotność rękawic. ROZMIARY: 10...

  22999
 • Rękawiczki kulturystyczne wykonane w 100% ze skóry naturalnej. Wyjątkowo lekkie i przewiewne! Na spodzie zastosowano podwójną warstwę skóry, w celu dodatkowej ochrony przed przetarciem. ROZMIARY: S, M, L, XL.

  6999
 • Solidnie wykonane kółko marki EVERLAST, służące do podciągnięć ciała. Pomaga zbudować mięśnie brzucha, klatki piersiowej i ramion. Wykończone pianką rączki maksymalizują chwyt.

  7999
 • Wyposażone w podwójne szwy dla wzmocnienia miejsc o najszybszym zużyciu. Podwójne mocowanie na rzepy - na nadgarstku oraz wierzchu dłoni. MATERIAŁ: Skóra naturalna, bawełna. ROZMIARY: S, M, L, XL.

  9999
 • Model z wyprowadzonym i osłoniętym kciukiem. Podwójna warstwa pianki na wierzchu dłoni, a także na kciuku. Pianka sięga aż do połowy długości palców. Idealnie dopasowana część dolna rękawic zabezpiecza przed chwytami przeciwnika. ROZMIARY: S/M, L/X

  11999
 • Służące do wzmocnienia uchwytu przy podnoszeniu dużych ciężarów. Wykonane ze specjalnej, antypoślizgowej bawełny o podwójnej grubości.

  2699
Pokazuje 1 - 6 z 16 elementów
produktów na stronie