Poznaj nas

Sport, styl, energia – w GO Sport to nie są puste słowa, ale nasza rzeczywistość. Na co dzień żyjemy sportem i sprawiamy, że każdy, kto tylko chce, może poczuć się jak światowej sławy sportowiec. To dzięki nam dzieci wychodzą na boisko grać w piłkę, kolarze-amatorzy wyjeżdżają na wyprawy rowerowe, a całe rodziny bezpiecznie zdobywają górskie szczyty.

Jesteśmy zgraną drużyną, a łączą nas wspólne wartości: działanie fair play i współpraca w dążeniu do realizacji celów. To one sprawiają, że GO Sport ma mocną pozycję, klienci wychodzą ze sklepów zadowoleni, a nasza firma ciągle się rozwija.

Czy wiesz, że GO Sport ma prawie 50 lat? Nasz pierwszy sklep ze sprzętem sportowym i odzieżą dla osób prowadzących aktywny tryb życia otwarto w Paryżu w 1978 roku z inicjatywy pary mistrzów w narciarstwie alpejskim, którzy postanowili nie rozstawać się ze sportem po zakończeniu kariery. Po 9 latach sieć GO Sport obejmowała całą Francję, a obecnie już na całym świecie zapewnia dostęp do najlepszego sprzętu spośród niemal wszystkich dyscyplin sportowych.

W Polsce GO Sport jest obecny od 1998 roku. Do dziś otworzyliśmy 30 sklepów w 16 miastach i zatrudniamy 650 osób – a to jeszcze nie koniec!

Zobacz, co mamy do zaoferowania i wybierz swoją dyscyplinę w GO Sport!