Praca w GO Sport

W GO Sport dajemy pracownikom możliwość wyboru drogi zawodowej i realizowania swoich ambicji w zgodzie z ich zamiłowaniem do sportu. Już na etapie aplikowania do pracy możesz wybierać pomiędzy centralą firmy w Warszawie, a pracą w sklepach w całej Polsce.

W GO Sport mamy kilkadziesiąt dyscyplin w jednym miejscu, więc każdy pasjonat sportu może rozwijać swoją zajawkę i poznawać nowe rozwiązania technologiczne, aby stać się ekspertem w wybranej dziedzinie. Ambitne, aktywne osoby mogą wybrać rozwój w zarządzaniu – awans od kasjera lub sprzedawcy do dyrektora sklepu to nie mit!

Cenisz swobodę wyboru i możliwość realizowania własnego potencjału, które daje aktywność sportowa? Przychodząc do GO Sport masz je także w pracy!

 

Ścieżka kariery dla pracowników w sklepach w GO Sport

Do pracy w sklepach poszukujemy osób, które chcą dzielić się swoją sportową pasją i zarażać nią naszych Klientów.

Wielu naszych Pracowników karierę w GO Sport rozpoczęło od stanowiska Sprzedawcy/Kasjerki. W ciągu kilku lat osiągnęli świetne wyniki, które pozwoliły im awansować na stanowisko: Sprzedawca Senior, Ekspert. Te stopnie są jednak tylko kolejnymi etapami na drodze do stanowiska Kierownika Działu Stażysty, które przygotowuje do pozostania pełnoprawnym Kierownikiem Działu.

Kierownik Działu odpowiada za swój zespół, wyniki i wygląd działu, ma również wpływ na kreowanie gamy produktów.

scieżka kariery w go sport

Ścieżka kariery dla stanowiska Kierownik Działu w GO Sport

Wraz ze wzrostem doświadczenia managerskiego Kierownik Działu otrzymuje tytuł Seniora a następnie Eksperta. W tym czasie blisko współpracuje z Dyrektorem Sklepu, by w kolejnych latach móc samodzielnie zarządzać całym sklepem i przewodzić ekipie 20-40 współpracowników (w zależności od wielkości sklepu w wybranej lokalizacji). Jednak zanim to się stanie, najpierw zostaje Dyrektorem Sklepu Stażystą i przechodzi gruntowne szkolenie, w którego zakres wchodzi m.in.: kierowanie i rozwijanie pracowników, zarządzanie budżetem, czy rozwój przedsiębiorczości wśród społeczności lokalnej. Nauka kończy się w momencie, kiedy Dyrektor Stażysta osiąga pełną samodzielność i jest w stanie pokierować swoim pierwszym własnym sklepem.

 sciezka kariera go sport

Ścieżka kariery w Centrali GO Sport

Jeżeli bardziej odpowiada Ci praca biurowa, zachęcamy do złożenia aplikacji do naszej Centrali w Warszawie. Poszukujemy zarówno doświadczonych managerów, kompetentnych specjalistów, jak i ambitnych stażystów, praktykantów czy osób na stanowiska asystenckie. Doceniamy także osoby z doświadczeniem w sieci sprzedaży: co druga osoba zatrudniona w Centrali swoją przygodę z Go Sport zaczynała w sklepie. To pokazuje, jak szerokie możliwości wyboru drogi zawodowej dajemy naszym pracownikom!

 

Warto do nas dołączyć i rozwijać się razem – zgłoś się do GO Sport już dziś.