Przywileje i korzyści

Praca w GO Sport to nie tylko obowiązki i odpowiedzialność, jakie Ci powierzymy. To również wiele przywilejów i udogodnień, na które mogą sobie pozwolić nasi pracownicy.

Niezależnie od stanowiska naszym pracownikom oferujemy:

  1. Umowa o pracę – szanujemy Ciebie i Twoją pracę, dlatego wszystkim pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Dzięki temu nie musisz się martwić brakiem płatnego urlopu, czy przyszłą emeryturą.
  2. Zniżki pracownicze – wiemy, że nasi pracownicy to pasjonaci sportu, a nasze produkty są jednymi z najlepszych na rynku. Dlatego pracując w GO Sport otrzymasz zniżki na zakup produktów w naszym sklepie.
  3. Ubezpieczenie zdrowotne – troszczymy się o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Pracując w GO Sport, jesteś objęty prywatną opieką medyczną i masz możliwość dopisania do grupowego ubezpieczenia także swojej rodziny.
  4. Karta Benefit / Multisport – w zdrowym ciele, zdrowy duch! Dzięki GO Sport możesz wybierać spośród licznych siłowni, klubów fitness i basenów w wielu miastach w Polsce na najlepszych warunkach na rynku.
  5. Balans życia zawodowego i prywatnego – jeżeli chcesz pracować w sklepie, ułatwimy Ci pogodzenie obowiązków studenckich lub domowych z pracą zawodową. Pomożemy Ci wybrać godziny pracy w taki sposób, aby nie kolidowały z zajęciami czy innymi zobowiązaniami.
  6. Rozwój – podstawą rozwoju naszej sieci jest rozwój każdego z pracowników, dlatego oferujemy szereg szkoleń i możliwości nauki, które rozwijają ważne kompetencje i podnoszą kwalifikacje. Być może w zimie będziesz testować narty na najlepszych stokach alpejskich, a latem wspinać się na skałki w najpiękniejszych zakątkach Polski, żeby potem – już jako trener wewnętrzny – przekazać swoje doświadczenie i wiedzę innym pracownikom.
  7. Dobrą atmosferę – kariera to sport indywidualny, ale konkurencja drużynowa, a w GO Sport jesteśmy zgranymzespołem i wyznajemy sportowe zasady. Dzięki temu w sklepach oraz biurze panuje zawsze serdeczna atmosfera, a praca staje się przyjemnością.
  8. Swobodę wyboru własnej drogi – GO Sport ma ustabilizowaną pozycję na rynku, dzięki czemu daje Ci dużą samodzielność w realizowaniu Twoich ambicji zawodowych i osobistych. Jeżeli jesteś pasjonatem konkretnej dyscypliny sportu, lepiej ją poznasz, mając w GO Sport dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych. Jeżeli zainteresuje Cię inna dziedzina – w GO Sport możesz zmienić dział i uczyć się jej od nowa. A jeżeli marzy Ci się awans i samodzielne zarządzanie sklepem – w GO Sport wystarczy odrobina własnej dyscypliny, by to osiągnąć. Wybór należy do Ciebie.