Proces rekrutacji

Sklepy

  1. Wysłanie i selekcja CV

Wybierz lokalizację i na wskazany adres e-mail wyślij swoje CV. Zostanie ono poddane dokładnej ocenie pod względem oczekiwań wobec naszych kandydatów, więc pamiętaj aby zawrzeć w nim wszystkie istotne informacje, które pomogą nam wybrać właśnie Ciebie. Aktulane oferty pracy znajdziesz tutaj

  1. Rozmowa telefoniczna

Jeśli Twoje CV zostanie ocenione pozytywnie i okażesz się odpowiednim kandydatem na oferowane stanowisko, wówczas zadzwonimy do Ciebie. Zweryfikujemy wstępnie Twoje doświadczenie i zaprosimy na rozmowę do sklepu.

  1. Rozmowa z przełożonym

Po rozmowie telefonicznej przychodzi czas, aby poznać się osobiście. Podczas rozmowy w sklepie zapytamy m.in. o Twoje kompetencje sprzedażowe, plany na przyszłość, zainteresowanie sportem czy motywację do pracy w GO Sport. To jest też najlepszy moment, żeby uzyskać odpowiedzi na Twoje pytania czy wyjaśnić wątpliwości – przygotuj je sobie!

  1. Decyzja o zatrudnieniu i podpisanie umowy.

Gdy Twoja kandydatura okaże się najlepsza spośród wszystkich zgłoszonych, zadzwonimy do Ciebie z informacją, że chcemy Cię zatrudnić. Przedstawimy Ci nasze warunki oraz zaprosimy na podpisanie umowy.

Poczynając od etapu wstępnej rozmowy telefonicznej nie pozostawiamy kandydatów bez odpowiedzi. Nawet jeśli nasza odpowiedź będzie negatywna, każdy uczestnik rekrutacji otrzyma od nas informację zwrotną Siedziba

  1. Wypełnienie formularza i wysłanie CV

Jeżeli interesuje Cię jedno z oferowanych stanowisk w siedzibie, wypełnij formularz i załącz do niego swoje CV. Każde zgłoszenie zostaje poddane dokładnej ocenie pod względem oczekiwań wobec naszych kandydatów.

  1. Rozmowa telefoniczna

Po wyselekcjonowaniu CV, dzwonimy do kandydatów. Zadajemy pytania dotyczące przebiegu dotychczasowej kariery, znajomości języka obcego czy oczekiwań wobec pracodawcy. Rozmowa trwa około 10 minut i pozwala nawiązać pierwszy kontakt.

  1. Rozmowa z działem HR

Po rozmowie telefonicznej najlepsi kandydaci zostają zaproszeni do naszego biura w celu bliższego poznania. Rozmowa zazwyczaj odbywa się z przedstawicielem działu HR i ma na celu zbadanie kluczowych kompetencji potrzebnych na danym stanowisku. Ponadto pozwala na poznanie planów na przyszłość, czy zbadanie motywacji do pracy w GO Sport.

  1. Rozmowa z przełożonym

Po rekomendacji HR przychodzi czas na  rozmowę z przyszłym bezpośrednim przełożonym. Ma ona na celu bliższe poznanie pracownika oraz ocenę osobowości pod względem dopasowania do zespołu.

  1. Testy

W przypadku niektórych stanowisk możliwe są dodatkowe etapy rekrutacji, np. testy kompetencji, profilu osobowości, automotywacji lub konkretnych umiejętności, czy spotkanie z Dyrektorem Generalnym, które ma na celu ostateczną akceptację zatrudnienia nowego pracownika.

  1. Podpisanie umowy

Gdy wszystkie wcześniej wspomniane etapy zakończą się sukcesem, podpiszemy umowę i staniesz się jednym z nas.

Poczynając od etapu wstępnej rozmowy telefonicznej nie pozostawiamy kandydatów bez odpowiedzi. Nawet jeśli nasza odpowiedź będzie negatywna, każdy uczestnik rekrutacji otrzyma od nas informację zwrotną