Pracownicy o GO Sport

Pracownicy o GO Sport

Tomek - Kierownik Działu Zakupów - Obuwie i Gry Zespołowe

"Swoją przygodę z firmą GO Sport rozpocząłem osiem lat temu od funkcji sprzedawcy w warszawskim sklepie na Ursynowie. Od pierwszych dni wiedziałem, że znalazłem się w odpowiednim miejscu, głównie za sprawą klimatu w pracy, naładowanych pozytywną energią kolegów i koleżanek oraz – co dla mnie niezmiernie ważne – wszechobecnego sportu. Pasją uprawiania różnych dyscyplin zarażony jest zarówno personel, jak i klienci, których miałem okazję obsługiwać. Sport to była ta płaszczyzna porozumienia, tym bardziej, że firma umożliwia i nierzadko wspiera pracowników poprzez szkolenia techniczne, testy sprzętu czy wyjazdy integracyjne. Ja jednak nie poprzestałem na poznawaniu tajników kolejnych dyscyplin, ale inwestowałem w rozwój i zdobywanie wiedzy, aby awansować na stanowisko kierownika działu. Wytrwała praca i szlifowanie umiejętności, pozwoliły w końcu osiągnąć cel, objąć dział i skompletować świetny zespół sprzedawców. Na tym ścieżka kariery się jednak nie zatrzymała i w chwili, gdy wystartował proces rekrutacji na stanowisko Menadżera kategorii, moje CV wylądowało na biurku w siedzibie.

Pełniłem tę funkcję przez 6 lat, aby obecnie zająć stanowisko  Kierownika Działu Zakupów - Obuwie i Gry Zespołowe."

Sport z logo GO towarzyszy mi cały czas: podczas startów w maratonach rowerowych Mazovii,, podczas zakładania koszulki reprezentacji piłkarskiej (CCCIFP) a także podczas biegów np. GO RUN.

 

Monika Kierownik działu Tekstylia/ Sporty wodne

„Praca w Go Sport stanowi dla mnie pozytywne wyzwanie, codziennie doświadczam czegoś nowego, uczę się kolejnych rzeczy podejmując ważne decyzje. Moją przygodę z firmą rozpoczęłam w czerwcu 2008 roku na stanowisku sprzedawca w sklepie w Centrum handlowym Promenada. Już po kliku miesiącach pracy otrzymałam tytuł sprzedawcy seniora, będący wyrazem uznania dla mojego zaangażowania i wkładu w rozwój firmy.
W lutym 2011 roku objęłam stanowisko kierownika stażysty, zaś w kwietniu tego samego roku uczestniczyłam w dwutygodniowym remodelingu sklepu w Krakowie. Po powrocie do Warszawy otrzymałam samodzielne stanowisko Kierownika działu w sklepie w Markach. Praca na tym stanowisku wymaga odpowiedzialności i rozwija umiejętności interpersonalne. W sierpniu 2012 roku pozytywnie przeszłam rekrutację na trenera wewnętrznego odzieży zimowej, co pozwoliło mi przeprowadzać szkolenia produktowe poświęcone zimowym tekstyliom wśród ekip wszystkich sklepów Go Sport.
Praca tutaj sprawia mi dużo satysfakcji, ponieważ umożliwia kontakt z klientem, któremu służę pomocą i radą. Dodatkowym atutem jest panująca w sklepie sportowa atmosfera, która odzwierciedla moje zamiłowanie do kultury fizycznej – szczególnie do tenisa ziemnego, w którego grałam przez długi okres życia, pływania oraz nart wodnych.”

 

Bartłomiej  Dyrektor sklepu.

 „Go Sport to sieć sklepów sportowych, która zatrudnia prawdziwych pasjonatów sportu. Do takich osób należę również ja sam, dzięki czemu mogłem przebywać z osobami o podobnych zainteresowaniach.
Pracę rozpocząłem jako student, dla którego bardzo istotna była możliwość elastycznych godzin pracy. Moja kariera w firmie Go Sport rozpoczęła się od stanowiska sprzedawcy działu tekstylia, ale dzięki dużemu zaangażowaniu w pracę całego sklepu i licznym szkoleniom, po upływie zaledwie dwóch lat otrzymałem nominację na kierownika działu. Po odbyciu krótkiego stażu objąłem samodzielne stanowisko, na którym odpowiadałem za organizację pracy mojego działu.
Analiza wyników i starania o jeszcze większą efektywność pracy to tylko wybrane obowiązki spośród tych, którym musiałem sprostać. Jednocześnie praca na tym stanowisku z każdym nowym wyzwaniem stawała się coraz bardziej interesująca. Po upływie 6 lat od zatrudnienia otrzymałem możliwość stawieniu czoła kolejnemu zadaniu, którym było objęcie stanowiska dyrektora, otwarcie kolejnego sklepu Go Sport w Warszawie oraz budowa własnego wspaniałego zespołu.
Praca w Go Sport to niekończąca się przygoda, która daje możliwość spełnienia swoich pasji, testów najlepszego sprzętu sportowego. Nasza firma daje ogromne możliwości spełniania się w pracy oraz płynnego awansu. Jestem jednym z wielu dyrektorów naszej sieci, którzy podobnie jak ja swoją karierę rozpoczynali jako sprzedawcy.”