Filozofia GO Sport

GO Sport - bez zbędnej filozofii

Jesteśmy siecią sklepów sportowych (w Polsce mamy ich już 32!) a naszym głównym celem jest stworzenie Klientom możliwości zakupu produktów z kilkudziesięciu dyscyplin sportowych w jednym miejscu oraz dostarczenie fachowej wiedzy i pomocy na temat tych produktów. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy! Pewnie dlatego, że w sklepach GO Sport zatrudniani są specjaliści, pasjonaci i ludzie czynnie uprawiający sport. Kto zrozumie Twoje potrzeby lepiej niż ktoś, dla kogo sport to całe życie?

Asy serwisowe

Nie ograniczamy się tylko do pomocy w wyborze odpowiedniego sprzętu. Potrafimy też o niego doskonale zadbać. Sklepy GO Sport wyposażone są w profesjonalne serwisy do sprzętu sportowego: rowerowy, tenisowy oraz łyżworolek. A sporty zimowe? Spokojnie. GO Sport Polska posiada największy park profesjonalnych maszyn do wykonywania serwisów narciarskich.

Oferta nie do odrzucenia

Sklepy GO Sport swoją ofertę adresują zarówno do osób dopiero rozpoczynających przygodę ze sportem, jak i do ludzi aktywnie uprawiających sport. Wniosek? Nieważne czy w sezonie nie można ściągnąć Cię ze stoku czy do tej pory deska kojarzyła Ci się jedynie z prasowaniem – znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie.

GO Sport to sieć sklepów dla wymagających Klientów, przywiązujących wagę do marki i jakości. Oferta GO Sport oparta jest przede wszystkim na produktach markowych wykorzystujących najnowsze technologie.

Naszą ofertę wzbogacamy autorskimi produktami marki GO Sport. Dajemy Ci najlepszy sprzęt sportowy, obuwie i tekstylia, m.in.: rakiety do tenisa, rowery, rolki, plecaki, piłki, tekstylia, obuwie sportowe i do turystyki górskiej, sprzęt kulturystyczny. Jednym słowem: co złego to nie my!

Dobrze ułożone

Funkcjonalna i tematyczna organizacja działów sportowych w sklepie pozwala na łatwe znalezienie artykułu, którego szukasz.

Główne działy sportowe w sklepach GO Sport: gry zespołowe (koszykówka, piłka nożna, siatkówka, rugby, piłka ręczna), sporty zimowe (narciarstwo, snowboard, łyżwy), pływanie, rowery, rolki, turystyka górska, fitness, kulturystyka,  tenis, sporty walki.

Wszystko znajdziesz bez problemu. Sklepy GO Sport usytuowane są w głównych centrach handlowych o wysokim standardzie, co zapewnie dogodny dojazd, łatwe parkowanie i atrakcyjne godziny otwarcia dla Klientów.