PRAWDZIWI LUDZIE. PRAWDZIWE PRODUKTY.
Pokaż więcej!

Nowa kolekcja Lato 2017

Dostępna w wybranych sklepach GO Sport

Kolekcja Damska

Lato 2017

Kolekcja Męska

Lato 2017

Kolekcja Dziecięca

Lato 2017

O Nas

PRAWDZIWI LUDZIE. PRAWDZIWE PRODUKTY.

 • CMP

  CMP to włoska firma, jeden z liderów branży wśród producentów "mody sportowej" sprzedający swoje kolekcje do ponad 3000 specjalistycznych sklepów sportowych na terenie całej Europy.

 • Oferta firmy

  Oferta firmy obejmuje odzież całoroczną, od mody sportowej poprzez klasycznie sportowe produkty: narciarskie, snowboardowe, outdoorowe i fitness, po kurtki miejskie o charakterystycznym włoskim stylu.

 • Stosujemy najlepsze technologie!

  Stosujemy najlepsze technologie, by tworzyć odzież do różnych aktywności, dopasowaną do każdej pory dnia – od odzieży outdoorowej po fitness lub dynamiczną odzież codzienną. Nasze ubrania nie boją się konkurencji.

 • W CMP, wiemy, co robimy.

  Nasza kolekcja jest rozbudowana, dzięki czemu możesz w niej znaleźć wysoce funkcjonalną odzież dopasowaną do każdych warunków pogodowych. Nie musisz się już martwić wiatrem ani deszczem: bez względu na to czy wybierzesz nasze słynne kurtki z naturalnym pierzem, czy jeden z naszych niesamowitych softshelli, możesz mieć pewność, że został zaprojektowany tak, by chronić Cię i zapewnić Ci jak największy komfort.


 • CMP

Technologie

Technologie w Kolekcji Lato 2017!

TECHNOLOGIA DRY FUNCTION CMP

Technologia DRY FUNCTION CMP natychmiast odprowadza pot i wilgoć, a także wspomaga naturalne mechanizmy regulacji temperatury w organizmie. Twoje ciało pozostaje suche, a Ty czujesz się komfortowo nawet podczas najbardziej intensywnego wysiłku.


TECHNOLOGIA ClimaProtect

Specjalnie na potrzeby kolekcji narciarskiej i outdoorowej firma CMP opracowała ClimaProtect, specjalny laminat termiczny umieszczony między warstwami tkaniny, który chroni przed działaniem sił natury, jednocześnie zapewniając doskonałą oddychalność dla maksymalnej wygody podczas każdej aktywności na zewnątrz. W wersji ClimaProtect Medium odzież posiada szwy częściowo podklejane taśmą, zaś w modelach z technologią ClimaProtect Pro szwy są całkowicie podklejone taśmą, co zapewnia doskonałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.


TECHNOLOGIA 4-Way Stretch

4-Way Stretch zapewnia że ubrania idealnie dopasowują się do ciała i są elastyczne. Dzięki swojej elastyczności i rozciągliwości w 4 kierunkach znacznie zwiększa wygodę i nie krępuje ruchów


KNIT TECH

Produkt z Knit-Tech wykonany jest ze specjalnej mieszaniny tkanin, dzięki której jest wyjątkowo ciepły i wygodny. Można go nosić jako kurtkę w nieco cieplejsze dni lub jako warstwę pośrednią, gdy jest chłodniej. Dołożyliśmy wszelkich starań podczas produkcji tego wyrobu, by wykorzystać materiały przyjazne dla środowiska oraz barwniki nieszkodliwe dla użytkownika.


Norma Oeko-Tex® Standard 100

Norma Oeko-Tex® Standard 100 jest międzynarodowym systemem badań i certyfikacji, który stał się wyznacznikiem bezpieczeństwa w całym łańcuchu produkcji tekstylnej, obejmującym surowce, półprodukty i wyroby gotowe. Badania i certyfikaty są gwarancją, że żadne substancje chemiczne szkodliwe dla człowieka lub środowiska (albo substancje zabronione) nie zostały wykorzystane na żadnym etapie procesu produkcji oraz że produkt końcowy jest całkowicie bezpieczny w noszeniu.