PRAWDZIWI LUDZIE. PRAWDZIWE PRODUKTY.
Pokaż więcej!

Nowa kolekcja już w Go Sport!

Zima 2016-2017

Kolekcja Damska

ZIMA 2016 – 2017

Kolekcja Męska

ZIMA 2016 – 2017

Kolekcja Dziecięca

ZIMA 2016 – 2017

Czapki

ZIMA 2016 – 2017

O Nas

PRAWDZIWI LUDZIE. PRAWDZIWE PRODUKTY.

 • CMP

  CMP to włoska firma, jeden z liderów branży wśród producentów "mody sportowej" sprzedający swoje kolekcje do ponad 3000 specjalistycznych sklepów sportowych na terenie całej Europy.

 • Oferta firmy

  Oferta firmy obejmuje odzież całoroczną, od mody sportowej poprzez klasycznie sportowe produkty: narciarskie, snowboardowe, outdoorowe i fitness, po kurtki miejskie o charakterystycznym włoskim stylu.

 • Stosujemy najlepsze technologie!

  Stosujemy najlepsze technologie, by tworzyć odzież do różnych aktywności, dopasowaną do każdej pory dnia – od odzieży outdoorowej po fitness lub dynamiczną odzież codzienną. Nasze ubrania nie boją się konkurencji.

 • W CMP, wiemy, co robimy.

  Nasza kolekcja jest rozbudowana, dzięki czemu możesz w niej znaleźć wysoce funkcjonalną odzież dopasowaną do każdych warunków pogodowych. Nie musisz się już martwić wiatrem ani deszczem: bez względu na to czy wybierzesz nasze słynne kurtki z naturalnym pierzem, czy jeden z naszych niesamowitych softshelli, możesz mieć pewność, że został zaprojektowany tak, by chronić Cię i zapewnić Ci jak największy komfort.

 • Posiadamy najważniejsze certyfikaty

  Norma Oeko-Tex® Standard 100 jest międzynarodowym systemem badań i certyfikacji, który stał się wyznacznikiem bezpieczeństwa w całym łańcuchu produkcji tekstylnej, obejmującym surowce, półprodukty i wyroby gotowe. Badania i certyfikaty są gwarancją, że żadne substancje chemiczne szkodliwe dla człowieka lub środowiska (albo substancje zabronione) nie zostały wykorzystane na żadnym etapie procesu produkcji oraz że produkt końcowy jest całkowicie bezpieczny w noszeniu.


 • CMP

Technologie

Technologie w Kolekcji ZIMA 2016!

WYŚĆIÓŁKI TERMICZNE CMP

Witamy w krainie ciepła. Odkryj Feel Warm, świat wyściółek termicznych opracowanych przez CMP do ochrony przed zimnem. Każda wyściółka jest miękka i niezwykle lekka – idealnie nadaje się do odzieży wierzchniej. Zapewniają one maksymalną ciepłotę, komfort i oddychalność przy minimalnej objętości gwarantującej swobodę ruchów. Wyściółki Feel Warm Flat i Feel Warm Flock są wyściółkami syntetycznymi warstwowymi lub wykonanymi z kłaczków (flock). Feel Warm Down to oryginalna wyściółka z gęsiego pierza, zaś Feel Warm Wool zawiera czystą surową wełnę. Bez względu na to, którą z nich wybierzesz, wyściółki Feel Warm gwarantują jednolite ciepło pod ubraniem.


MARKOWE TKANINY IZOLACYJNE

W swojej kolekcji kurtek na sezon jesień–zima 2016–2017 CMP oferuje aż osiem różnych rodzajów wyściółki. Od naturalnego pierza aż po pierze impregnowane teflonem. Od Primaloft® po Thinsulate™ Platinum®. Od Thinsulate™ Featherless® po Dupont™ Sorona®. Ponieważ sytuacje bywają różne...i każda z nich wymaga odpowiedniej wyściółki!


TECHNOLOGIA ClimaProtect

Specjalnie na potrzeby kolekcji narciarskiej i outdoorowej firma CMP opracowała ClimaProtect, specjalny laminat termiczny umieszczony między warstwami tkaniny, który chroni przed działaniem sił natury, jednocześnie zapewniając doskonałą oddychalność dla maksymalnej wygody podczas każdej aktywności na zewnątrz. W wersji ClimaProtect Medium odzież posiada szwy częściowo podklejane taśmą, zaś w modelach z technologią ClimaProtect Pro szwy są całkowicie podklejone taśmą, co zapewnia doskonałą ochronę przed czynnikami atmosferycznymi.


TECHNOLOGIE WARSTWY POŚREDNIEJ


Najedź myszką na daną technologię aby dowiedzieć się więcej!