Atlas Kulturystyczny Spokey Crunch S17

Numer produktu
1400179
W magazynie
29999 19999

Przyrząd do treningu CRUNCH marki SPOKEY. Idealny do ćwiczenia mięśni brzucha, pleców, ramion, pośladków oraz nóg. Wyposażony w wygodne, piankowe uchwyty oraz rolki pod kolana i łokcie.

Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepów Go Sport
30-dniowe prawo zwrotu


Efekty ćwiczeń

Crunch wykorzystuje szczególny rodzaj ruchów, który angażuje wszystkie mięśnie równocześnie. Trening jest połączeniem czterech rodzajów ćwiczeń siłowych (wyciskanie, przysiady, angażujących plecy oraz brzuch) z ćwiczeniami cardio i aerobowymi. Wszystko to sprawia, że trening jest kompletny i efektywnie wspomaga spalanie kalorii i poprawę kondycji.

Trenując z tym urządzenie pracujesz nad wszystkimi głównymi grupami mięśni.  Sukces ćwiczeń polega na wykorzystaniu w treningu wagi użytkownika jako elementu zwiększającego opór podczas ćwiczeń. Pozwala to na uzyskanie prostej konstrukcji urządzenia, bez dodatkowych obciążeń lub koła zamachowego.

Spokey Crunch to przyrząd przygotowany z myślą o użytkownikach, którzy planują optymalny trening całego ciała. To niewielkie urządzenie pozwala pracować nad mięśniami brzucha, pleców, ramion, pośladków i nóg. 

 

WYGODA

Crunch można w łatwy sposób złożyć i rozłożyć. Dzięki temu pomiędzy treningami można przechowywać go w najbardziej kompaktowej formie.

Urządzenie wyposażone zostało w wygodne siodełko oraz miękkie, piankowe nakładki na uchwyty kierownicy. Elementy te zapewniają wysoki komfort użytkowania.

Antypoślizgowa struktura pedałów zapobiega ślizganiu się stóp podczas treningu, co znacząco wpływa na podwyższenie poczucia bezpieczeństwa ćwiczącego.

 

TECHNOLOGIA


Model Crunch wyposażony został w licznik umożliwiający obserwowanie parametrów swojego treningu: czasu, kalorii, całkowitej liczby powtórzeń, liczby powtórzeń na minutę.

 

Masa użytkownika jako wyznacznik oporu

Sukces ćwiczeń polega na wykorzystaniu w treningu wagi użytkownika jako elementu zwiększającego opór podczas ćwiczeń. Pozwala to na uzyskanie prostej konstrukcji urządzenia, bez dodatkowych obciążeń lub koła zamachowego.

 

PRZEZNACZENIE

Do ćwiczeń w domu.

Crunch jest uniwersalnym urządzeniem do ogólnej poprawy kondycji, zredukowania tkanki tłuszczowej i poprawy wydolności organizmu.

 

ĆWICZONE MIĘŚNIE

– mięśnie brzucha

– mięśnie pleców

– mięśnie ramion

– mięśnie nóg i pośladków


Parametry:

 - przyrząd do ćwiczenia mięśni: brzucha , pleców, ramion, pośladków, nóg

 - maksymalne obciążenie produktu: 120 kg

 - funkcje komputera: czas, kalorie, scan, liczba powtórzeń na minutę, całkowita liczba powtórzeń

 - wymiary: 129 x 114 x 55 cm

 - wymiary po złożeniu: 150 x 50.5 x 49 cm

 - waga netto: 14,9 kg

 - waga brutto: 17,8 kg

Więcej informacji
Marka SPOKEY
Produkt Polski Nie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Atlas Kulturystyczny Spokey Crunch S17