Koszulki, bluzy i kurtki biegowe

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Bezrękawnik Athlitech Eclipse Flat Dou

9999

Koszulka biegowa damska Athlitech

4999

Koszulka biegowa damska Athlitech

3999

Koszulka biegowa damska Athlitech

3999

Koszulka biegowa damska Athlitech

2999

Koszulka biegowa damska Athlitech Eden

3999

Koszulka biegowa Athlitech Elektra TMC

5999

Koszulka biegowa damska Athlitech

3999

Kurtka biegowa damska Athlitech

7999

Koszulka biegowa męska adidas Single

12999

Koszulka treningowa damska adidas

12999

Koszulka treningowa męska adidas Nova

17999

Koszulka treningowa męska adidas Nova

37999

Koszulka biegowa męska adidas Nova

12999

Koszulka adidas Response

14999

Koszulka biegowa damska adidas Nova

32999

Koszulka biegowa damska adidas Response

12999

Koszulka biegowa damska adidas Response

14999

Koszulka biegowa damska adidas Ultra

32999

Koszulka biegowa damska adidas Ultra

39999

Kurtka biegowa męska Salomon Agile wind Surf The Web

36999
Strona

Bieganie jesienią, zimą, a także wczesną wiosną wymaga od Ciebie przygotowania odpowiedniego stroju, który zapewni Twojemu ciału ciepło i komfort. Warto postawić na ubiór warstwowy: koszulka biegowa, bluza do biegania i kurtka biegowa to połączenie, dzięki któremu będziesz mógł uprawiać ulubiony sport w najgorszą pogodę.

Koszulka do biegania – podstawa komfortowego treningu

Do biegu, tak jak i do każdej aktywności fizycznej, wybierz koszulki biegowe dopasowane do ciała. Przylegająca koszulka do biegania lepiej chroni organizm przed wychłodzeniem. Dobrym rozwiązaniem jest koszulka termoaktywna do biegania, która w odróżnieniu od zwykłej koszulki bawełnianej odprowadza wilgoć, ale jej nie wchłania. Tym sposobem koszulka termoaktywna do biegania zmniejsza ryzyko przeziębienia u biegacza.

Bluza do biegania – ochrona przed zimnem

Druga warstwa stroju treningowego, czyli bluza do biegania, przede wszystkim ma za zadanie utrzymać odpowiednią temperaturę ciała. Bluza do biegania powinna być wykonana z syntetycznego materiału (np. poliestru), który nie wchłania potu, ale jednocześnie zapewnia dobrą wentylację ciała. Bluza do biegania z bawełny nie jest dobrym rozwiązaniem, gdyż ten materiał łatwo wchłania wilgoć, a bieg w mokrym ubraniu nie należy do przyjemnych.

Kurtka do biegania – rozwiązanie na deszczową pogodę

Jeśli lubisz biegać codziennie, bez względu na pogodę, to kurtka przeciwdeszczowa do biegania jest niezbędnym uzupełnieniem Twojego stroju biegacza. Pamiętaj, że kurtka do biegania nie może być zbyt luźna, gdyż będzie przeszkadzać w biegu. Tylna część zimowej kurtki do biegania powinna być nieco dłuższa, tak aby chronić plecy przed wiatrem. Kurtka do biegania powinna mieć także kaptur, który nie będzie się zsuwał z głowy w trakcie biegu.

Jeśli górne elementy stroju do joggingu masz już skompletowane, pora wybrać dobrej jakości legginsy lub spodnie do biegania i, rzecz jasna, wygodne obuwie biegowe. Z takim zestawem nie ma już żadnych wymówek – zakładaj bluzę do biegania i ruszaj w trasę!