Bielizna termiczna męska Odlo Perf Warm Black

Numer produktu
1432794
Brak w magazynie
27999
Wysokiej jakości funkcjonalna bielizna bezszwowa. Dzięki zintegrowanym strefom dociepleń i wentylacji błyskawiczny transportu wilgoci na zewnątrz, zapewniając komfort i ciepło. Zastosowana Technologia ODLO EFFECT ( jony srebra) zatrzymuje powstawianie nieprzyjemnego zapachu, nie powodując alergii.
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepów Go Sport
30-dniowe prawo zwrotu
Wysokiej jakości funkcjonalna bielizna bezszwowa. Dzięki zintegrowanym strefom dociepleń i wentylacji błyskawicznie transportuje wilgoć na zewnątrz, zapewniając komfort i ciepło.
Wykorzystana technologia „effect by Odlo” zatrzymuje powstawanie przykrego zapachu potu oraz obniża ryzyko infekcji bakteryjnych i grzybiczych. Zostało to potwierdzone w testach laboratoryjnych oraz sprawdzone w praktyce.

„Effect by Odlo” działa naturalnie, bez użycia żadnych niebezpiecznych dla skóry środków chemicznych.

„Effect by Odlo” działa niezmiennie skutecznie. Jonów srebra nie da się wypłukać podczas prania ani zniszczyć podczas użytkowania odzieży na co dzień.

Srebro z włókien „effect by Odlo” nie ma bezpośredniego kontaktu ze skórą, jak często bywa w przypadku odzieży produkowanej z użyciem włókien pokrywanych srebrem, tzw. srebrnych nitek. Dzięki temu włókno „effect by Odlo” nie powoduje alergii
Więcej informacji
Marka ODLO
Produkt Polski Nie
Zestaw Nie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Bielizna termiczna męska Odlo Perf Warm Black