Bielizna turystyczna męska Odlo Blackomb

Numer produktu
1432793
Brak w magazynie
32999
Bielizna dopracowana w każdym calu, począwszy od technologii aż po design. Bezszwowa technologia zapewnia niesamowity komfort oraz idealne dopasowanie do ciała. Specjalnie zaprojektowane strefy dociepleń i wentylacji stworzone w oparciu o mapę ciała wspierają naturalną termoregulację organizmu.
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepów Go Sport
30-dniowe prawo zwrotu
Blackcomb to bestseller w swoje kategorii. Bielizna dopracowana w każdym calu. Bezszwowa technologia zapewnia niesamowity komfort oraz idealne dopasowanie do ciała.
Wykorzystana podczas projektowania technologia bodymapping pozwala na wyodrębnieniu kluczowych miejsc na ciele. W oparciu o mapę ciała jesteśmy w stanie tak zaprojektować odzież, aby odpowiednio grzała lub chłodziła wyznaczone strefy.

Strategicznie rozmieszczone panele o różnorodnej strukturze pozwalają odprowadzić pot na zewnątrz w miejsca w których jest to najbardziej potrzebne oraz dogrzać miejsca które narażone są na utratę ciepła. Takie rozwiązanie pozwala utrzymać skórę ciepłą i suchą gwarantując nam komfort podczas wysiłku w niskich temperaturach. Blackcomb inspiruje, wyróżnia i pozwala wyznaczać trendy.
Więcej informacji
Marka ODLO
Produkt Polski Nie
Zestaw Nie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Bielizna turystyczna męska Odlo Blackomb