Bielizna turystyczna męska Odlo Blackomb

Numer produktu
1432793
Brak w magazynie
13999
Bielizna dopracowana w każdym calu, począwszy od technologii aż po design. Bezszwowa technologia zapewnia niesamowity komfort oraz idealne dopasowanie do ciała. Specjalnie zaprojektowane strefy dociepleń i wentylacji stworzone w oparciu o mapę ciała wspierają naturalną termoregulację organizmu.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Blackcomb to bestseller w swoje kategorii. Bielizna dopracowana w każdym calu. Bezszwowa technologia zapewnia niesamowity komfort oraz idealne dopasowanie do ciała.
Wykorzystana podczas projektowania technologia bodymapping pozwala na wyodrębnieniu kluczowych miejsc na ciele. W oparciu o mapę ciała jesteśmy w stanie tak zaprojektować odzież, aby odpowiednio grzała lub chłodziła wyznaczone strefy.

Strategicznie rozmieszczone panele o różnorodnej strukturze pozwalają odprowadzić pot na zewnątrz w miejsca w których jest to najbardziej potrzebne oraz dogrzać miejsca które narażone są na utratę ciepła. Takie rozwiązanie pozwala utrzymać skórę ciepłą i suchą gwarantując nam komfort podczas wysiłku w niskich temperaturach. Blackcomb inspiruje, wyróżnia i pozwala wyznaczać trendy.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Bielizna turystyczna męska Odlo Blackomb