Czy praca z trenerem personalnym ma sens? Ma, pod warunkiem, że zdecydujesz się na dobrego trenera – tylko taka osoba gwarantuje osiąganie celów i rozwój. Jaki więc powinien być dobry trener personalny?

Słowo „personalny” jest tu nie od parady. Jeśli zamiast indywidualnie rozpisanego planu treningowego dostajesz „gotowca” z internetu, a w trakcie wykonywania przez Ciebie ćwiczeń trener scrolluje Fejsa, uciekaj od niego jak najszybciej.
 

 

 

Trener personalny, czyli indywidualny

Dobry trener personalny powinien być w 100 procentach skupiony na Tobie, być zawsze doskonale przygotowany na trening i myśleć długofalowo. Taka osoba pomoże wyznaczyć odpowiednie dla Ciebie cele i dążyć do nich. Ważne jest też, by trener personalny asystował przy wykonywaniu przez Ciebie ćwiczeń i pilnował techniki.

Zwróć uwagę, by osoba, z którą decydujesz się pracować, budziła Twoje zaufanie i sama uprawiała sport oraz bez przerwy podnosiła swoje kwalifikacje. Pamiętaj, że kto się nie rozwija, ten się cofa.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym, jak wybrać najlepszego trenera personalnego, obejrzyjcie film, w którym #AmbasadorGOSport Filip Bednarowicz wyjaśnia wszystko szczegółowo.

   

Comments

comments

Przeczytaj również  Mata turystyczna – jaka sprawdzi się najlepiej?

Comments

comments