Poznaliście już Nikodema i Joannę – Ambasadorów GO Sport, trenerów personalnych programu 9Rings. Specjalnie dla Was przygotowali świąteczny prezent według ich własnego przepisu. Dziewięciominutowy trening, który możecie wykonać wszędzie. Dziewięć ćwiczeń, każde trwające zaledwie 60 sekund, ale angażujące całe ciało. Ale jeśli myślicie, że nic nie poczujecie, to jesteście w błędzie. Tajemnica tkwi w intensywności!

Autorzy programu 9Rings mają propozycję dla czytelników GoBloga!

Obejrzyjcie krótki film, który przygotowali specjalnie dla Was Nikodem Finke i Joanna Majewska. Układ ćwiczeń nawiązuje do autorskiego programu 9Rings. Zobaczycie, w jaki sposób prawidłowo wykonać każde z nich, i przekonacie się, że to nic trudnego. Efekty treningu wykonywanego intensywnie i codziennie pozytywnie Was zaskoczą. Wasze ciało będzie silniejsze, bardziej jędrne i elastyczne, a Wasza głowa naładowana pozytywną energią. A to ostatnie będzie w nowym roku jak znalazł.

 

Taki trening może być samodzielnym programem treningowym, ale również doskonałym uzupełnieniem Waszego rutynowego treningu lub rozgrzewką stacjonarną. Pamiętajcie, że kluczem do sukcesu są prawidłowe wykonanie ćwiczeń, intensywność oraz regularność. Podobno św. Mikołaj ćwiczy już od listopada…

   

Comments

comments

Przeczytaj również  #AmbasadorGOSport – Weronika Duda: kalistenika w domu

Comments

comments