19 czerwca, godzina 17:00. Na tę chwilę czekają miliony kibiców piłki nożnej w Polsce, bo to właśnie wtedy nasza reprezentacja rozpocznie zmagania podczas mistrzostw świata w Rosji. Pierwszym rywalem Biało-czerwonych będzie Senegal. Warto się więc przygotować, GO Blog podpowiada, w jakie gadżety kibica najlepiej wyposażyć się przed rozgrywkami.

 

Szalik dla kibica

Szalik to absolutny kibicowski „must-have”. Można go nosić na szyi w drodze na stadion czy do strefy kibica, machać nim w czasie meczu czy rozciągnąć w rękach jak transparent do odśpiewania hymnu. Ale szalik przyda się nie tylko podczas wypadu na stadion, warto mieć go ze sobą na czas oglądania meczu w telewizji. Szalik nie jest wielkim wydatkiem, w GO Sporcie kupicie go za niecałe 20 zł.

   

 

Koszulka reprezentacji Polski

Drugim najpopularniejszym gadżetem kibica jest koszulka. Najnowszy model Nike Polska Vapor Match to bardzo zaawansowany technologicznie produkt. Koszulka jest jednocześnie przewiewna, oddychająca, ale i gwarantuje pełną swobodę ruchów. Można ją kupić w wersji meczów „u siebie” (białą) i „na wyjeździe” (czerwoną).

W ofercie są trzy warianty zaawansowania. Koszulka meczowa, czyli dokładnie taka, w jakiej piłkarze grają, to wydatek 569 zł. Została wyprodukowana w najnowszej i najbardziej zaawansowanej technologii VaporKnit. Ale kupić można też dwie różne repliki. Pierwsza z nich to koszulka Nike Breathe Stadium (za 349 zł) wykonana z materiału w znanej od lat technologii Dri-FIT, druga zaś (Nike Poland Stadium Home za 199 zł) jest modelem mniej zaawansowanym technologicznie, ale i tak jest koszulką wytrzymałą i oddychającą.

Wszystkie zostały wyprodukowane przez Nike, mają podobny wzór, godło Polski na lewej piersi i logo producenta na prawej.

 

Koszulka polo dla kibica

Ale koszulka meczowa i wzorowane na niej repliki to nie wszystko. W trakcie mistrzostw warto identyfikować się z drużyną nie tylko w dniu meczu, świetnie nadaje się do tego koszulka polo w barwach narodowych. Podobnie jak koszulki meczowe, polo przygotowano w kolorze białym i czerwonym. Koszulki zostały wyprodukowane z wysokiej jakości bawełny i są bardzo dobrze wykończone.

Przeczytaj również  Moda na boisku, czyli krótka historia stroju do gry w piłkę nożną

 

Dla małego kibica

Rodzinne oglądanie meczów reprezentacji Polski to doskonała okazja nie tylko do wspólnego spędzania czasu, lecz także nauki dla dzieci o tym, że kibicowanie może być naprawdę fajne. W zależności od wieku dzieci, można je za kilkadziesiąt złotych wyposażyć w body w barwach narodowych (dostępne w różnych rozmiarach, już od 62 cm) lub dziecięcą koszulkę czy cały strój ze spodenkami.

 

Nakrycie głowy kibica

W ciepłe dni warto zadbać o to, by głowa była chroniona przed słońcem. Bez żadnego problemu znajdziemy i białą, i czerwoną czapkę bejsbolówkę. Osoby wolące bardziej zróżnicowane kształty zadowolą się jednym z dostępnych kibicowskich kapeluszy.

 

Inne drobiazgi

Liczba akcesoriów kibicowskich jest właściwie nieskończona. Przed mistrzostwami kupić można biało-czerwony kubek, zeszyty szkolne, piórnik i plecak małą flagę na samochód czy nakładki na lusterka samochodowe.

Comments

comments

Comments

comments