Wybór świątecznych prezentów nie musi być trudny. Wystarczy skorzystać z poradnika GO Bloga, w którym przedstawiamy pomysły na prezent dla aktywnych osób. Tym razem podarunki z przedziału 100–300 złotych.

 

   

Prezent dla biegacza do 300 zł

200 czy 300 złotych to kwota, za którą biegaczowi można sprawić naprawdę dużo radości. Bez problemu kupimy za to niemal dowolny element biegowej garderoby. Kupić można kurtkę, dobrej jakości koszulkę czy bluzę do biegania. W tej kwocie zmieścimy się też, decydując się na któryś z podstawowych modeli butów biegowych. Pamiętajcie jednak, by najpierw przeprowadzić dokładne rozeznanie w kontekście tego, jakie obuwie obdarowywana osoba preferuje, nie zapomnijcie też o rozmiarze.

Bardzo dobrym pomysłem dla biegacza może być czołówka, na przykład cenionej marki Black Diamond. Jesienią i zimą pracująca osoba praktycznie nie ma kiedy pobiegać przy świetle dziennym, na pewno będzie to trafiony prezent.

 

Prezent dla kolarza do 300 zł

W omawianym przedziale kwotowym mamy ogromny wybór prezentów dla osoby jeżdżącej rowerem. Pod uwagę weźcie np. spodenki lub koszulkę rowerową, licznik czy wysokiej jakości zestaw oświetlenia. W tej kwocie kupić można też markowy kask rowerowy zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Hitem może być zestaw wodoodpornych sakw na rower.

 

Prezent dla narciarza do 300 zł

Narciarstwo może być drogim sportem. Niektóre elementy wyposażenia kosztują sporo więcej niż 300 zł, ale i w tej kwocie można zrobić dobre zakupy. Zwróćcie uwagę na przykład na gogle narciarskie Salomon Sense i Salomon X-VIEW. Warta rozważenia jest też czapka z polarową podszewką Roxy Winter Beanie. W omawianej kwocie do kupienia jest też kilka modeli kasków narciarskich, m.in. Blizzard Speed.

 

Prezent dla trenującego siłowo do 300 zł

Dla osoby trenującej siłowo ciekawym prezentem może być zestaw suplementów. Nie są one tanie, a wiele osób używa np. białka czy BCAA. W zależności od potrzeb i kwoty na prezent można kupić jedną rzecz albo kilka.

Przeczytaj również  Jak wybrać rower do 2000 zł?

Ktoś, kto woli trening w domu niż w klubie, na 100 proc. ucieszy się z dodatkowego wyposażenia do jego domowej siłowni. Przydać mogą się dyski żeliwne zakładane na sztangę czy odważnik typu kettlebell.

Ciekawym i dającym bardzo duże możliwości sprzętem, jeśli chodzi o ćwiczenia w domu, są taśmy treningowe. Pozwalają one na wszechstronny trening zróżnicowanych partii mięśniowych.

 

   

Za 100– 300 złotych podarować można też koszulkę ulubionego klubu, piłkę do koszykówki czy rakietę tenisową. Pamiętajcie tylko, by prezent był dopasowany do gustów obdarowywanego, a nie obdarowującego. Koszulka Realu dla fana Barcelony może nie być najlepszym pomysłem!

 

Comments

comments

Comments

comments