Ostatnia część poradnika podarunkowego GO Sportu obejmuje sportowe prezenty za kwotę przekraczającą 300 złotych. Tutaj mamy prawdziwe pole do popisu bez względu na to, jaka dziedzina sportu interesuje obdarowywanego.

 

   

Prezent dla biegacza od 300 zł

Dysponując kwotą powyżej 300 zł, możemy biegaczowi kupić praktycznie wszystko. Zależne jest to tylko od górnej granicy. Pod choinkę włożyć można np. zegarek biegowy z GPS (cena: od kilkuset złotych do kilku tysięcy), wpisowe na jeden z wymarzonych biegów czy dowolny element biegowej garderoby. Za niewiele ponad 300 zł kupimy markowe buty zarówno do biegania w terenie (np. Salomon Speedcross 4), jak i na szosie (np. Saucony Ride ISO).

Dla osób, które lubią bieganie po górach i wybierają się w kierunku ultra, świetnym prezentem będzie biegowy plecak Salomon Agil BP 6SET. Można w nim pomieścić ekwipunek na długą wycieczkę biegową, jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i świetnie przylega do ciała, dzięki czemu bieganie z nim jest komfortowe.

W kwocie powyżej 300 znajdziemy też wybór bieżni do treningu stacjonarnego, pod uwagę weźcie na przykład model Fitness T700 Y17 znanej marki York. Ma ona możliwość wykonywania treningu z prędkością do 16 km/h na nachyleniu do 15 procent.

 

 

Prezent dla kolarza od 300 zł

Wśród prezentów rowerowych najbardziej wartościowy to oczywiście rower. To niełatwy zakup, ale dla kogoś, kto marzy o nowych dwóch kółkach, będzie wspaniałym podarunkiem. Przy wyborze kierujcie się przede wszystkim potrzebami obdarowywanej osoby. Zwróćcie też uwagę na rozmiar, bo na źle dopasowanym rowerze nie będzie się dobrze jeździć.

Jak ktoś już rower ma, to mamy ogromny wybór akcesoriów i wyposażenia. Od liczników, poprzez poszczególne elementy strojów, a na butach skończywszy. Kupując buty, pamiętajcie, że inaczej wyglądają buty do jazdy rowerem szosowym, a inaczej obuwie na MTB.

Przeczytaj również  Świąteczne prezenty związane z jogą

Młodzi rodzice, którzy nie chcą rezygnować z pasji, na pewno ucieszą się z fotelika rowerowego, który umożliwi im aktywne spędzanie czasu z małym dzieckiem. Dobrze, by miał on możliwość regulowania pochylenia oparcia, co poprawia komfort jazdy dziecka. Obowiązkowo zwróćcie też uwagę na porządne pasy bezpieczeństwa.

 

Prezent dla narciarza od 300 zł

Narty (podobnie zresztą jak snowboard) nie są tanią zabawą. Do jazdy potrzeba sporo sprzętu i zdecydowanie nie jest on tani. Kapitalnym prezentem pod choinkę będą oczywiście same narty. W przypadku dorosłego, który ma jakieś oczekiwania co do jakości sprzętu, będzie to spory wydatek, ale w takich sytuacjach warto pomyśleć o zrzutce wśród bliskich.

   

Oprócz nart, zawsze warto wziąć pod uwagę buty (np. Head Vector EVO ST) czy kask (na przykład Uvex P1US 2.0 Orange). Każdy miłośnik zimowego szaleństwa ucieszy się też ze spodni narciarskich albo kurtki.

Mając do wydania ponad 300 zł, możemy kupić też wiele innych prezentów związanych ze sportem takich jak rolki, stół do piłkarzyków czy wysokiej klasy rakieta do tenisa stołowego.

Comments

comments

Comments

comments