Buty modowe męskie Vans Doheny Log

Numer produktu
1443348
Brak w magazynie
21999
Jeśli preferujesz praktyczny styl obuwia oraz lubisz swobodę to wybór jest prosty. Postaw na wygodne buty modowe marki Vans. Bez trudu dopasujesz je do każdej stylizacji, w której poczujesz się komfortowo.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Nieograniczona lekkość w działaniu
Drzemie w Tobie potrzeba uwolnienia Twojej nieprzeciętności. Chcesz być wolny i działać na własnych zasadach. Nie uznajesz banalnych rozwiązań zarówno w życiu, jak i w świecie mody. Potrzebujesz lekkiego sportowego obuwia, które stworzy Ci przestrzeń w działaniu. Przejmij kontrolę i wybierz praktyczne oraz modne buty podkreślające Twój ponadprzeciętny styl.
Wygoda przez cały dzień

Sportowe buty muszą być przede wszystkim wygodne. Zakładając buty modowe marki Vans czujesz się pewnie i komfortowo na każdym kroku. Długi marsz w tym obuwiu to gwarancja dużej swobody ruchów, przez co Twoje nogi nie są przemęczone. Uwydatnione duże logo marki sprawia, że czujesz się modnie, na co dzień.
Poczuj się wyjątkowo

Sportowy look to nie tylko domena osób prowadzących wyjątkowo aktywny styl życia. Współcześni mężczyźni wybierają luźny styl, na co dzień. Fason tego obuwia pozwala na dużą swobodę w doborze stroju. Śmiało możesz wyjść poza utarte schematy.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Buty modowe męskie Vans Doheny Log