Dysk sensoryczny Athli-tech z pompką

Numer produktu
1436596
W magazynie
5999 4499
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepów Go Sport
30-dniowe prawo zwrotu

Spędzasz cały dzień w pozycji siedzącej na mało wygodnym krześle? Ciągle borykasz się z bólem pleców lub stóp? Z dyskiem sensorycznym ATHLI-TECH zadbasz nareszcie o zdrowie i komfort. Jest to wielofunkcyjny przyrząd łączący wygodę, pozytywny wpływ na zdrowie i najwyższą jakość.

 

Posiada drobne wypustki na powierzchni, które w trakcie masażu, pobudzają naturalną energię poszczególnych części ciała. Dysk możesz podłożyć pod nogi i delektować się odpoczynkiem oraz masażem stóp. Posłuży on także jako poduszka do siedzenia. Wtedy nie tylko wygodnie usadowisz się na swoim miejscu, ale odciążysz również odcinek lędźwiowy swojego kręgosłupa. Takie działanie daje to, że urządzenie jest pompowane i siedzenie na nim wymaga pracy mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę ciała. Dodatkowo przyrząd ten możesz użyć do przeróżnych ćwiczeń. Masaż kolcami wspomaga spalanie tłuszczu i walkę z cellulitem oraz poprawia krążenie, a dynamiczne siedzenie usprawnia koordynację ruchową i czyni dysk idealnym do rehabilitacji kręgosłupa.

 

Dysk sensoryczny ATHLI-TECH wykonany jest z bardzo wytrzymałego materiału PVC, co sprawia że każdy może go używać bez ryzyka uszkodzenia.

 

SPECYFIKACJA:

 

Materiał: PVC

Średnica: 32 cm

Kolor: niebieski

Waga: 1200 g

Zestaw: dysk, pompka

Maksymalna waga użytkownika: 150 kg.

Więcej informacji
Marka Athlitech
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Dysk sensoryczny Athli-tech z pompką