Feelgood! — sklep internetowy go-sport.pl

Jak to działa?
Feelgood to wyjątkowy program dla osób aktywnych. Zdobywasz punkty za zakupy w sklepach GO Sport, ale również, za aktywność sportową!
Krok 1
Zarejestruj się
Śledź swoje aktywności. Możesz teraz obserwować swoje postępy i rekordy w nabijaniu kilometrów.
Krok 2
Bądź aktywny
Realizuj swoje cele, zdobywaj punkty FeelGood! za każdy kilometr i przebyte kroki z naszą aplikacją.
Krok 3
Zdobywaj nagrody
Otrzymuj zniżki! Przeznacz swoje zdobyte punkty na bony rabatowe do naszych sklepów.
Kupony rabatowe
Jako członek klubu GO Sport zyskujesz dostęp do dedykowanych promocji i rabatów. W aplikacji będą dostępne kupony rabatowe na szeroki asortyment produktów dostępnych w sieci GO Sport oraz na go-sport.pl
Z kuponami możesz wiele zyskać:
Inne zalety aplikacji
Aplikacja zawiera również wiele ciekawych funkcjonalności.
  • Pozwala śledzić twóje rekordy aktywności,
  • Daje dostęp do aktualnych promocji tylko dla członków klubu
  • Przechowuje Twoje paragony za zakupy w GO Sport
  • Wydłuża termin zwrotów do 30 dni

GO Sport FeelGood! - JAK WYSTARTOWAĆ?
Jeśli chcesz stać się częścią drużyny FeelGood!, nie musisz przebiec maratonu, ani nawet przejść testów kondycyjnych. Wystarczy, że pobierzesz i zarejestrujesz się w aplikacji GO Sport – FeelGood!
Jak pobrać aplikację GO Sport – FeelGood!?
Aplikacja GO Sport – FeelGood jest dostępna do pobrania w AppStore (dla iOS) oraz w Google Play (dla systemu Android). W wyszukiwarce odpowiedniego sklepu z aplikacjami wystarczy wpisać „GO Sport” a następnie kliknąć „pobierz”.
Jak zarejestrować się w aplikacji GO Sport – FeelGood?
Wpisz swoje dane (imię i adres e-mail) oraz hasło, a następnie zaakceptuj regulamin.
JAK ZAPUNKTOWAĆ z GO Sport - FEELGOOD?
Chcesz osiągnąć dobry wynik? Przede wszystkim pamiętaj, by zawsze mieć aplikację GO Sport z kartą FeelGood! zainstalowaną. Za każdy zakup w sklepie GO Sport dostajesz punkty. 1 zł = 1 punkt. Zbierz ich 450, a otrzymasz bon rabatowy -15% na całą naszą ofertę (z wyłączeniem artykułów przecenionych i objętych promocjami czasowymi).
Jak wykorzystywane są moje dane w aplikacji GO Sport – FeelGood?
Twój wybór preferowanego sklepu GO Sport i ulubionych aktywności pozwoli generować dedykowane specjalnie dla Ciebie oferty zniżek i promocji, najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb. Dodatkowo uzupełniając sekcję „Profil” o swoją datę urodzenia, płeć, wagę i wzrost umożliwisz aplikacji pomiar Twoich aktywności i otrzymasz za nie dodatkowe punkty w programie FeelGood.
Nie pamiętam swojego hasła do aplikacji – co zrobić?
Wybierz opcję „nie pamiętam hasła” na ekranie logowania, a następnie podaj swój numer karty lub e-mail, na który zarejestrowane jest konto. Otrzymasz maila z linkiem umożliwiającym reset starego hasła i ustanowienie nowego. W razie problemów możesz również otrzymać pomoc kontaktując się z infolinią pod numerem: +48 (22) 290 40 30
Jak połączyć aplikację GO Sport – FeelGood z Apple Health/Google Fit?
Po rejestracji wyraź zgodę na połączenie aplikacji z usługami Apple Health/Google Fit. Dodatkowo, w przypadku Apple Health należy zezwolić aplikacji na używanie i dostęp do danych dotyczących „active energy” (chodzenie/bieganie) , a w przypadku Google Fit, wybrać konto Google z którego chcesz korzystać.
Dlaczego warto połączyć aplikację GO Sport – FeelGood z Apple Health/Google Fit?
Po połączeniu z Apple Health/Google Fit aplikacja może zliczać kroki, przebyty dystans oraz spalone przez Ciebie kalorie i zamienia je na dodatkowe punkty w programie FeelGood! !
Ile dodatkowych punktów w programie FeelGood! mogę otrzymać za poszczególne aktywności sportowe?
Spalone kalorie: +1pkt dziennie za min. 800kcal Kroki: +1pkt za min. 9000 kroków dziennie i +2pkt za 12000 kroków dziennie. Bonusowe punktymożna otrzymać za uzyskiwanie powyższych wyników przez 3,5,7 dni z rzędu. Łącznie tygodniowo można zyskać aż 21pkt.
Jak sprawdzić liczbę przyznanych punktów?
Punkty są widoczne zawsze na ekranie głównym aplikacji w zakładce „Twoja Karta”, oraz na ekranie „Aktywności”. Cały tydzień aktywności jest tam zaprezentowany w formie wykresu słupkowego. Nowe punkty doliczane są najpóźniej następnego dnia roboczego.
Do czego używane są „powiadomienia push”?
Aplikacja wykorzystuje tego rodzaju powiadomienia, by informować o specjalnie przygotowanych dla Ciebie ofertach i promocjach w sklepach stacjonarnych oraz na www.go-sport.pl
Kiedy otrzymam bon rabatowy w aplikacji GO Sport – FeelGood?
Po uzyskaniu 450pkt (do 72h) w sekcji „Rabaty” pojawi się jednorazowy bon -15% do wykorzystania w sklepach GO Sport (stacjonarnych i internetowym)
Jak zakupy w GO Sport są przeliczane na punkty w programie FeelGood?
1zł wydany w sklepach stacjonarnych i internetowym to 1pkt w programie FeelGood. (punkty naliczane są do 72h po zakupie)
Gdzie w aplikacji GO Sport – FeelGood znajdę historię swoich zakupów?
Historia Twoich zakupów znajduje się w sekcji „Rabaty”. Tam również możesz zobaczyć swoje paragony. Tak samo po zalogowaniu się na stronie go-sport.pl
Jak uzyskać punkty za zakupy bez karty i aplikacji?
Jeśli nie masz przy sobie karty i aplikacji, możesz wysłać maila na adres sklep@mail.go-sport.pl ze zdjęciem/skanem paragonu i numerem swojej karty FeelGood!. Po weryfikacji (kontakt ze strony Infolinii) punkty zostaną doliczone, a sam paragon dodany do aplikacji w sekcji „Rabaty”.