Akcesoria fitness

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę

Koc do jogi Tiguar

7999

Taśma treningowa Spokey Lilt

12999 9999

Pas neoprenowy Meteor 125x25

3999 2999

Skakanka Reebok

2999
Strona

Akcesoria fitness

<p >Siłownia to miejsce, do którego większość z nas chadza po to, by skorzystać z profesjonalnego sprzętu fitness, który umożliwia wszechstronny trening całego ciała. Pamiętajmy jednak, że równie skutecznie możemy ćwiczyć w domu. Potrzebny będzie Ci jednak podstawowy sprzęt sportowy.

Crossfit w domu? Dzięki akcesoriom fitness to możliwe!

Nie możesz dotrzeć na trening albo skończył Ci się karnet? Czy bez bram, wyciągów, atlasów, ławeczek i wolnych ciężarów wciąż możesz wytrenować całe ciało? Uwierz, że wystarczy Ci podstawowy sprzęt do ćwiczeń. Rozgrzewkę i cardio możesz załatwić dzięki skakance – kilka modeli, zarówno klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych, oferuje marka Spokey. Ulubione ćwiczenie wszystkich wojskowych – pompka klasyczna – pomoże Ci rozbudować mięśnie klatki piersiowej, tricepsy oraz barki. Taśmy TRX marki Tiguar lub pierścienie gimnastyczne Meteor pozwolą Ci wykonywać ćwiczenia na plecy, bicepsy i brzuch oraz znane z gimnastyki i crossfitu zaawansowane ruchy, takie jak wspieranie ciągiem (popularny muscle up) czy też wagi. Do wyrzeźbienia upragnionego sześciopaka na brzuchu mogą posłużyć kółka treningowe, np. marki Everlast. Jak widać, kojarzący się z pękającymi w szwach od sprzętu boxami trening crossfitowy lub siłowy da się wykonać w domu.

Sprzęt fitness – nie tylko do budowania siły

Trening to nie tylko budowanie mięśni czy spalanie tłuszczu: wyciskasz z siebie siódme poty przede wszystkim dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Zanim więc przystąpisz do kolejnej sesji ćwiczeń, zadbaj o swoją wygodę! Załóż komfortowe buty sportowe i zastanów się, jaka odzież treningowa będzie najlepiej się sprawdzać w uprawianej przez Ciebie dyscyplinie. Pamiętaj – trenuj ciężko, ale mądrze!