Akcesoria fitness

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Taśma treningowa TRS SMJ SPORT

24999 19999

Koc do jogi Tiguar

7999

Pasek do jogi Tiguar Pl

2499

Skakanka Reebok

2999

Akcesoria fitness

<p >Siłownia to miejsce, do którego większość z nas chadza po to, by skorzystać z profesjonalnego sprzętu fitness, który umożliwia wszechstronny trening całego ciała. Pamiętajmy jednak, że równie skutecznie możemy ćwiczyć w domu. Potrzebny będzie Ci jednak podstawowy sprzęt sportowy.

Crossfit w domu? Dzięki akcesoriom fitness to możliwe!

Nie możesz dotrzeć na trening albo skończył Ci się karnet? Czy bez bram, wyciągów, atlasów, ławeczek i wolnych ciężarów wciąż możesz wytrenować całe ciało? Uwierz, że wystarczy Ci podstawowy sprzęt do ćwiczeń. Rozgrzewkę i cardio możesz załatwić dzięki skakance – kilka modeli, zarówno klasycznych, jak i tych bardziej nowoczesnych, oferuje marka Spokey. Ulubione ćwiczenie wszystkich wojskowych – pompka klasyczna – pomoże Ci rozbudować mięśnie klatki piersiowej, tricepsy oraz barki. Taśmy TRX marki Tiguar lub pierścienie gimnastyczne Meteor pozwolą Ci wykonywać ćwiczenia na plecy, bicepsy i brzuch oraz znane z gimnastyki i crossfitu zaawansowane ruchy, takie jak wspieranie ciągiem (popularny muscle up) czy też wagi. Do wyrzeźbienia upragnionego sześciopaka na brzuchu mogą posłużyć kółka treningowe, np. marki Everlast. Jak widać, kojarzący się z pękającymi w szwach od sprzętu boxami trening crossfitowy lub siłowy da się wykonać w domu.

Sprzęt fitness – nie tylko do budowania siły

Trening to nie tylko budowanie mięśni czy spalanie tłuszczu: wyciskasz z siebie siódme poty przede wszystkim dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Zanim więc przystąpisz do kolejnej sesji ćwiczeń, zadbaj o swoją wygodę! Załóż komfortowe buty sportowe i zastanów się, jaka odzież treningowa będzie najlepiej się sprawdzać w uprawianej przez Ciebie dyscyplinie. Pamiętaj – trenuj ciężko, ale mądrze!