Hantle, dyski, gryfy

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Ciężarki na buty P2I SHOE WEIGHTS

11999 9999

Gryfik Hektor Erg36

4499

Gryf łamany lekko Hektor

14999

Gryf łamany mocno Hektor

14999

Dysk żeliwny Athlitech Fonte 10kg

5999

Dysk żeliwny Athlitech Fonte 5kg

3499

Hantle, dyski, gryfy

W trakcie ćwiczeń na siłowni z instruktorem masz dostęp do całego sprzętu treningowego. Nie rezygnuj jednak z aktywności sportowej w domu. Dzięki jednemu zestawowi hantli, dysków i gryfów jesteś w stanie zorganizować pełny trening, który będzie tak samo wydajny jak ten na siłowni.

Hantle, dyski, gryfy – jak skompletować zestaw do ćwiczeń?

Wykonywanie ćwiczeń z dodatkowym obciążeniem zwiększa intensywność treningów i przyczynia się do poprawy kondycji i szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Odpowiednio dobrany sprzęt może także pomóc w przyspieszeniu budowy masy mięśniowej.

Aby Twój trening był jak najbardziej efektywny, wyposaż się w hantle. Mogą to być hantle typu kettle bell idealne do cross fitu lub hantle bitumiczne idealne na fitness. Na domowy trening warto wybrać także hantle Athli-tech winylowe. Bardzo dobrze trzyma się je w rękach i mają niewielkie rozmiary.

Jeśli lubisz podnosić większe ciężary, możesz wyposażyć się w dyski i gryfy do hantli lub gryfy do sztangi. Do wyboru masz chromowane gryfy Hektor – łamane lub proste – do których pasują dyski żeliwne. Dobrym pomysłem będzie także zakup gotowego zestawu z kilkoma obciążeniami i gryfami. W ten sposób samodzielnie zmontujesz odpowiednie akcesoria dostosowane do Twoich umiejętności i rodzaju ćwiczeń. Złóż np. hantle 10 kg lub hantle 20 kg, jeśli chcesz skupić się tylko na podnoszeniu ciężarów. Natomiast hantle 5 kg i hantle 2 kg wykorzystaj na cross, domowe zajęcia TBC lub inny rodzaj fitnessu.

Jak przygotować się do treningu siłowego, czyli co poza hantlami, dyskami i gryfami?

Aby Twój domowy trening był jeszcze wydajniejszy, możesz wyposażyć się w dodatkowy sprzęt treningowy. Pamiętaj tylko, aby zwłaszcza w trakcie wybierania większych urządzeń zwracać uwagę na ich rozmiar i powierzchnię, którą możesz przeznaczyć na domową siłownię. Jeśli masz odpowiednią ilość miejsca, kup ławkę treningową lub rower stacjonarny. W innym wypadku wystarczą Ci stepery, taśmy do ćwiczeń oraz maty.