GUMA FIT HARD ATHLI-TECH

Numer produktu
1436591
W magazynie
1999 1499
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepów Go Sport
30-dniowe prawo zwrotu

GUMA FIT HARD ATHLI-TECH

 

Efekty ćwiczenia z gumami

 

Trening, by być skuteczny, powinien być przede wszystkim urozmaicony. Ćwiczenia siłowe warto jest przeplatać z aerobowymi, należy również zwrócić uwagę, by dobierać trening tak, by angażować różne partie mięśni. Doskonałym uzupełnieniem każdego typu treningu będzie guma fitness lub treningowa.

Gumy działają na podobnej zasadzie jak ekspander - umożliwiają wykonywanie ćwiczeń polegających na rozciąganiu oraz ruchach na boki (np. ćwiczenia klatki piersiowej), a ze względu na swoje właściwości i długość, pozwalają z powodzeniem rozszerzać gamę ćwiczeń. W treningu fitness doskonale sprawdzają się gumy w kształcie prostokąta, jeśli ćwiczący woli wyższy opór oraz  ćwiczenia wymagające mniejszego zasięgu, lepszym wyborem będzie guma o zamkniętym obwodzie

Wykorzystanie w treningu Gum fitness Athli-tech urozmaica trening i pozwala na skupienie się na różnych partiach ciała.   

 

WYGODA

Model przygotowany został w 3 wariantach o różnych stopniach oporu, co pozwala na dobranie parametrów odpowiednio do aktualnej formy i oczekiwań użytkownika.

 

TECHNOLOGIA

Gumy wykonane zostały z wytrzymałego materiału, zapewniającego ich długą żywotność.

 

PRZEZNACZENIE

Znajdują zastosowanie przede wszystkim w treningu fitness, rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej, neurologii, geriatrii, a także pediatrii.

 

Parametry:

  • stopień napięcia: silny
  • wymiary: 200 x 15 cm
Więcej informacji
Marka Athlitech
Produkt Polski Nie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:GUMA FIT HARD ATHLI-TECH