Hamak BUSHMEN ZEN

Numer produktu
1430369
W magazynie
17999
Twój niezastąpiony towarzysz podróży, waga 330g objętość to 0,9 l przy wymiarach 3x1,5m to idealne miejsce odpoczynku w przyrodzie niezależnie czy poruszasz się pieszo, kajakiem, rowerem czy motocyklem. Wystarczą dwa punkty mocowania i możesz odpocząć.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot

Wygodny, hamak w kolorze morskim połączonym z pomarańczem. Radość patrzenia na nasycone barwy i miły wypoczynek w jego wnętrzu to spokój, wygoda, wolność. Nie ma nic lepszego niż hamak BUSHMEN ZEN, by odpocząć.
Hamak ZEN to wygoda pod każdym względem, 3m x 1,5m – wystarczająco duży nawet dla wysokich ludzi (do 2m wysokości). Dla mniejszych równie wygodny. Ułóż się jak tylko chcesz; wzdłuż lub po skosie, a jak umiesz to i w poprzek. Możesz w nim również usiąść, zwinąć się w kulkę lub próbować ćwiczyć jogę. OK, jogi nie praktykowaliśmy, ale ty możesz spróbować jeśli chcesz. Łatwy w rozkładaniu i pakowaniu – dzięki zmyślnej konstrukcji pokrowca łączącego zalety tradycyjnego worka i pokrowca typu “BISHOP-BAG”. Jedna linka hamaka przechodzi przez specjalnie wzmocnioną szczelinę w dnie worka. Dzięki temu hamak jest intuicyjnie łatwo rozkładany – jak z “rękawa”. Jest również łatwy w spakowaniu – jak do tradycyjnego worka, jego objętość to 0,6l. Nylon spadochronowy – klasyka gatunku, najlepszy materiał na hamaki: lekki, niezwykle mocny i przewiewny. Po prostu 330g wypoczynku…, plus linki. Potrójne szwy zapewniają wytrzymałość na obciążenia statyczne – do 200 kg! To również z tego powodu nylon spadochronowy jest najczęściej wykorzystywany przy konstrukcji hamaków. Nie chłonie wody, więc wystarczy go dobrze strzepnąć i po spakowaniu dalej ruszać w drogę.

Hamak ZEN wyposażony jest dla Ciebie w:
2 karabinki do hamaków ULTRALIGHT – ultra lekkie i ultra mocne – tylko 21g, a przy tym do 1200 kg statycznego obciążenia!,
2 mocne linki – 3m każda do wygodnego rozwieszania hamaka.


Wytrzymałość statyczna linki – 600kg. Po prostu gotowy do użytku.

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Hamak BUSHMEN ZEN