Kask narciarski Uvex P1US 2.0 GREY

Numer produktu
22080240299
W magazynie
42999 31999
Technologia + z wysokiej jakości termoplastycznego tworzywa. Technologia hardshell.
System IA- idealne dopasowanie w obwodzie.
System Fast adaptin.Zzapięcie Monomatic.
Zapięcie do gogli.
Zamykany system wentylacji.
Natural Sound System. Antyalergiczna wyjmowana wyściółka. Waga kasku od 410 g.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
Dostawa od 9,99 zł
30 dni na darmowy zwrot
Technologia + , do której stworzenia użyto wysokiej jakości termoplastycznego tworzywa. Ten niezwykle wytrzymały, nawet w skrajnie niskich temperaturach materiał w połączeniu z wewnętrzną pianką EPS doskonale amortyzuje wstrząsy i uderzenia. Technologia hardshell - kask wykonany w najbezpieczniejszej dla użytkownika oraz najbardziej odpornej na uderzenia technologii, dodatkowo umożliwiającej regulację temperatury w kasku dzięki kanałom wentylacyjnym.
System IAS- jest to system regulacji, który pozwala na optymalną regulację szerokości kasku, dzięki czemu kask będzie idealnie dopasowany w obwodzie.
System Fast adapting system pozwala na  proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu kask leży mocno na głowie uniemożliwiając ześlizgnięcie się, nawet podczas gwałtownego uderzenia.
Komfortowe zapięcie Monomatic pod podbródkiem pozwalający na regulacje zapięcia jedną ręką, nawet w założonej rękawicy oraz komfortową, wielostopniową regulację.
Zapięcie do gogli - umiejscowione z tyłu kasku zapięcie, zabezpiecza gogle przed ześlizgnięciem się i trzyma je pewnie na kasku
Zamykany system wentylacji - daje możliwość utrzymywania optymalnej temperatury wewnątrz kasku - odpowiedniego chłodzenia lub utrzymywania ciepła w zależności od temperatury na stoku
Natural Sound System. Posiada antyalergiczną wyjmowaną wyściółkę. Waga kasku od 410 g.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Kask narciarski Uvex P1US 2.0 GREY