Kask narciarski Uvex P1US 2.0 ORANGE

Numer produktu
9S1L47GXM8
Ostatnia sztuka
Brak w magazynie
42999
Technologia + z wysokiej jakości termoplastycznego tworzywa. Technologia hardshell.
System IA- idealne dopasowanie w obwodzie.
System Fast adaptin.Zzapięcie Monomatic.
Zapięcie do gogli.
Zamykany system wentylacji.
Natural Sound System. Antyalergiczna wyjmowana wyściółka. Waga kasku od 410 g.
Ładuję...
Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych

Wysyłka do 24h
0 zł dostawa do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Technologia + , do której stworzenia użyto wysokiej jakości termoplastycznego tworzywa. Ten niezwykle wytrzymały, nawet w skrajnie niskich temperaturach materiał w połączeniu z wewnętrzną pianką EPS doskonale amortyzuje wstrząsy i uderzeniaTechnologia hardshell - kask wykonany w najbezpieczniejszej dla użytkownika oraz najbardziej odpornej na uderzenia technologii, dodatkowo umożliwiającej regulację temperatury w kasku dzięki kanałom wentylacyjnym.
System IAS- jest to system regulacji, który pozwala na optymalną regulację szerokości kasku, dzięki czemu kask będzie idealnie dopasowany w obwodzie.
System Fast adapting system pozwala na  proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu kask leży mocno na głowie uniemożliwiając ześlizgnięcie się, nawet podczas gwałtownego uderzenia.
Komfortowe zapięcie Monomatic pod podbródkiem pozwalający na regulacje zapięcia jedną ręką, nawet w założonej rękawicy oraz komfortową, wielostopniową regulację.
Zapięcie do gogli - umiejscowione z tyłu kasku zapięcie, zabezpiecza gogle przed ześlizgnięciem się i trzyma je pewnie na kasku
Zamykany system wentylacji - daje możliwość utrzymywania optymalnej temperatury wewnątrz kasku - odpowiedniego chłodzenia lub utrzymywania ciepła w zależności od temperatury na stoku
Natural Sound System. Posiada antyalergiczną wyjmowaną wyściółkę. Waga kasku od 410 g.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Kask narciarski Uvex P1US 2.0 ORANGE