KASK ROWEROWY DZIECIĘCY METEOR HB6-2

Numer produktu
64668793
W magazynie
5999
Lekki kask rowerowy wyposażony w doskonały system wentylacji. Przeznaczony do jazdy na rowerze, łyżworolkach, wrotkach i deskorolce.
Ładuję...
Sprawdź dostępność w sklepach stacjonarnych

Wysyłka do 24h
0 zł dostawa do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Kask zaprojektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach. Jego wielofunkcyjność sprawia, że idealnie nadaje się do jazdy na rowerze, łyżworolkach, wrotkach, czy deskorolce. Zapewni dziecku komfort także wtedy, gdy podróżuje ono w foteliku dziecięcym na Twoim rowerze. Wysokiej jakości kask gwarantuje wygodę, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Dziecko podczas nauki jazdy jest szczególnie narażone na upadki, dlatego przód kasku ma lekko wyprofilowany daszek, który chroni buzię przed urazem, wiatrem i słońcem, a co najważniejsze - nie ogranicza pola widzenia. Zaokrąglona i mocno zabudowana tylna ściana kasku zabezpiecza szczególnie wrażliwą potyliczną część głowy dziecka.
Kolejną zaletą kasku jest lekkość, dzięki czemu nie obciąża on delikatnych kręgów szyjnych dziecka. Ze względu na to, że głowa dziecka szybko rośnie, kask posiada regulację obwodu, którą dokonuje się za pomocą płynnie regulowanego, wielostopniowego pierścienia (zamykanie FIT SIZE- headlock). Dzięki temu kask z łatwością można dopasować do każdego kształtu i wielkości głowy. Wewnątrz kasku znajdują się zdejmowane elementy wyściółki, które można wielokrotnie prać i suszyć.
Kask wyposażony jest w sześć otworów zapewniających stały dopływ powietrza do wnętrza – system AIR FLOW. Wentylacja zabezpiecza skórę głowy przed nadmiernym poceniem się zwiększając komfort jazdy małego podróżnika.
Pastelowe kolory i bajkowe wzory sprawią, że dziecko z chęcią nałoży nasz produkt na głowę. Twoja pociecha będzie zachwycona!

Specyfikacja:
Model: biały z kolorowym nadrukiem;
Aerodynamiczny kształt;
Materiał skorupy zewnętrznej: PCV;
Wewnątrz materiał absorbujący: EPS;
Certyfikat - produkt zgodny z wymaganiami dyrektywy 89/686/EEC i normy EN 1078;
Rozmiar: S; Obwód: 48 - 52 cm; Waga: 220 g;

Właściwości:
System AIR FLOW - system wentylacji prowadzi strumień powietrza przez otwory w skorupie kasku bez negatywnego wpływu na jej stabilność;
System QUICK-RELEASE - sprzączki szybkiego zapięcia;
System FIT SIZE - headlock wielostopniowy pierścień płynnej regulacji obwodu;
Wewnętrzne podkładki zapewniają komfort użytkowania w czasie jazdy oraz właściwe dopasowanie kasku do kształtu głowy.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:KASK ROWEROWY DZIECIĘCY METEOR HB6-2