KASK ROWEROWY DZIECIĘCY METEOR KASK MV6 OWL

Numer produktu
1379626
Brak w magazynie
3999
Kask zaprojektowany z myślą o najmłodszych. Jego wielofunkcyjność sprawia, że idealnie nadaje się na rower, łyżworolki, wrotki, czy deskorolkę. Zapewni dziecku komfort także wtedy, gdy podróżuje ono w foteliku dziecięcym. Kask gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Kask zaprojektowany z myślą o najmłodszych użytkownikach. Wielofunkcyjność sprawia, że idealnie nadaje się na rower, łyżworolki, wrotki, czy deskorolkę. Zapewni dziecku komfort także wtedy, gdy podróżuje ono w foteliku dziecięcym na Twoim rowerze.
Wysokiej jakości kask gwarantuje wygodę, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Dziecko podczas jazdy jest szczególnie narażone na upadki, dlatego przód kasku ma lekko wyprofilowany daszek, który chroni buzię przed urazami, wiatrem i słońcem, a co najważniejsze nie ogranicza pola widzenia. Zaokrąglona i mocno zabudowana tylna ściana kasku zabezpiecza szczególnie wrażliwą potyliczną część głowy dziecka.
Kolejną zaletą naszego produktu jest lekkość, dzięki czemu kask nie obciąża delikatnych kręgów szyjnych dziecka.
Ze względu na to, że głowa dziecka szybko rośnie, kask posiada regulację obwodu, którą dokonuje się za pomocą płynnie regulowanego, wielostopniowego pierścienia (zamykanie FIT SIZE- headlock). Dzięki temu kask z łatwością można dopasować do każdego kształtu i wielkości głowy. Wewnątrz kasku znajdują się zdejmowane elementy wyściółki, które można wielokrotnie prać i suszyć.
Kask wyposażony jest w sześć otworów zapewniających stały dopływ powietrza do wnętrza kasku – system AIR FLOW. Wentylacja zabezpiecza skórę głowy przed nadmiernym poceniem się, zwiększając komfort jazdy małego podróżnika.
Pastelowe kolory i bajkowe wzory sprawią, że dziecko z chęcią nałoży nasz produkt na głowę.
Twoja pociecha będzie zachwycona!
Specyfikacja:
Model: OWL
Aerodynamiczny kształt
Materiał skorupy zewnętrznej: PCV
Wewnątrz materiał absorbujący: EPS
Certyfikat - produkt zgodny z wymaganiami dyrektywy 89/686/EEC i normy EN 1078
Wymiary kasku:
Rozmiar: XS, obwód: 44 - 48 cm, waga: 200 g
Rozmiar: S, obwód: 48 - 52 cm, waga: 220 g
Właściwości:
System AIR FLOW - system wentylacji prowadzi strumień powietrza przez otwory w skorupie kasku bez negatywnego wpływu na jej stabilność
System QUICK-RELEASE - sprzączki szybkiego zapięcia
System FIT SIZE - headlock wielostopniowy pierścień płynnej regulacji obwodu
Wewnętrzne podkładki zapewniają komfort użytkowania w czasie jazdy oraz właściwe dopasowanie kasku do kształtu głowy.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:KASK ROWEROWY DZIECIĘCY METEOR KASK MV6 OWL