Koło Hula Hoop SMJ Sport Charcoal 2

Numer produktu
1282699
Brak w magazynie
12999
Koło ze specjalnie zaprojektowanymi anionowymi kulkami masującymi.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot

Anionowe koło hula hop ANION 1- Pokryte nanocząstkami srebra, wydziela aniony:  

 

Spalanie tłuszczu

 

Hula hop to przyrząd pomagający efektywnie zrzucić zbędne kilogramy. Specjalnie zaprojektowane miękkie kulki masujące, podczas wykonywania ćwiczeń wywierają nacisk na mięsnie brzucha, pleców, bioder i pośladków.

 

Działanie masażu

 

Ze względu na silny nacisk wywierany bezpośrednio na mięsnie brzucha i całego ciała, większość użytkowników odczuje delikatny ból po upływie dwóch tygodni ćwiczeń. Pamiętaj, by zgubić centymetry w talii, stopniowo.

 

Nie staraj się ćwiczyć zbyt intensywnie.

 

Łatwy montaż

 

Prosty łącznik w kole, umożliwia jego szybki montaż i demontaż. Hula hop jest idealne do przechowywania i bardzo wygodne w podróży.

 

Czym jest anion?

 

Anion jest atomem o ładunku ujemnym. Często spotykaną nazwą jest „jon ujemny”. Jony to cząsteczki naładowane dodatnio lub ujemnie.

W powietrzu unosi się mnóstwo takich elektrycznie naładowanych cząsteczek.

Najspokojniejsze i najbardziej ożywcze regiony świata są przepełnione miliardami jonów ujemnych. Powietrze wokół gór, wodospadów, plaż i lasów to miejsca wśród których poziom jonizacji występuje w naturalnej i pełnej równowadze. Po burzy większość z nas czuje się bardzo dobrze. Dzieje się właśnie tak dzięki spływających po deszczu jonach ujemnych, a my wtedy czujemy się w pełni sił.

 

Wydzielanie jonów: powyżej 1000 anionów/cm3.

Zastosowanie środka zatwierdzonego przez FDA.

 

Seria anionowych kół hula hop JPL:

 

  • Ulepszone o efekt anionowy, koło stało się przyrządem wpływającym na stan zdrowia.
  • Nowatorski przyrząd jest doskonały dla zapracowanych ludzi, którzy chcą mieć możliwość łatwego i nieskomplikowanego trenowania bez względu na czas i miejsce.
  • Zachowaj dobrą kondycję i stan zdrowia dzięki jonom ujemnym.

 

Dane:


  • Średnica: 110 cm,
  • Waga: 1,25 kg (z opakowaniem 1,5 kg)
  • 80 anionowych kulek masujących.
  • Materiał: polietylen, nietoksyczne PCV, polipropylen, turmalin, nanocząstki srebra.
  • Zestaw do montażu: 8 segmentów 
  • W środku polska instrukcja.

 

Firma SMJ Sport jest wyłącznym importerem hula hop firmy JINPOLI

 

Wyprodukowane w Korei przez Waryon Industries Co. LTD

 

Przed rozpoczęciem ćwiczeń osobom z poważnymi dolegliwościami pleców, stawów biodrowych oraz kolanowych zaleca się skorzystanie z porady lekarza. - Niektórzy użytkownicy podczas pierwszego użycia przyrządu, przy zaawansowanym trybie masażu, mogą zauważyć lekkie otarcia i skóry i siniaki, dlatego zaleca się nosić odpowiedni strój, który zapobiegnie bezpośredniemu oddziaływaniu na skórę. Jeżeli po upływie dwóch tygodni użytkownik odczuje jakiekolwiek dolegliwości, należy skorzystać z porady lekarza. - Kulki masujące mogą stanowić zagrożenie zadławienia dla niemowląt i dzieci. - Podczas wykonywania ćwiczeń prosimy o zachowanie ostrożności w obecności niemowląt i zwierząt domowych oraz prosimy uważać, by nie uszkodzić przedmiotów gospodarstwa domowego.

 

Po założeniu nie należy zbyt mocno naciskać ani ciągnąć połączonych fragmentów, gdyż może dojść do uszkodzenia całego koła.

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Koło Hula Hoop SMJ Sport Charcoal 2