Koszulka treningowa Symbo Rashguard husarz

Numer produktu
1405063
W magazynie
18999
Wysyłka w 24h
Darmowa dostawa do sklepów Go Sport
30-dniowe prawo zwrotu
Nowa odsłona kultowej koszulki „Mroczny husarz". Utrzymane w komiksowej konwencji ilustracje wypełniają całą powierzchnię koszulki.
Z przodu - postać w natarciu z uniesioną szablą z zawieszonymi na łańcuchu trofeami wojennymi. Na plecach - klimatyczna scena z husarzem odpoczywającym po walce, ze zdjętym hełmem. Z przodu i z tyłu koszulki, biało-czerwone motywy oraz napis Amor Patriae Nostra Lex.
Rashguardy/Koszulki Treningowe SYMBO to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych fizycznie. Dopracowany krój, własciwości termoaktywne oraz najwyższa jakość sprawiają, że rashuardy/koszulki treningowe znajdują zastosowanie przy każdego rodzaju aktywności ruchowej. Świetnie sprawdzają się podczas ćwiczeń na siłowni, na hali oraz w plenerze. Idealnie przylegają do ciała, co w połączeniu z dzianiną odporną na zaciąganie, gwarantuje, że będą również doskonałym rozwiązaniem dla trenujących sporty walki oraz sporty kontaktowe. Zapewniają efekt suchej skóry, rozgrzanych mięśni, pochłaniają pot oraz regulują temperaturę ciała. Bardzo często znajdują zastosowanie także jako bielizna termoaktywna. Dzianina z dodatkiem jonów srebra zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi, będącemu skutkiem działania bakterii.

Właściwości:

- dzianina szybkoschnąca,
- płaskie szwy niepowodujące otarć,
- odprowadza wilgoć,
- jony srebra,
- innowacyjny skład,
- dzianina dwułożyskowa,
- druk sublimacyjn,
- właściwości termoaktywne,
- niewyczuwalna na skórze metka techniczna, sublimowana po wewnętrznej stronie materiału,
- starannie zaprojektowany wzór z dopracowanymi detalami,
- klasyczny regularny krój. 

Dzianina:

- gramatura – 230g,
- poliester: 82%
- spandex: 13%
- XTX: 5%.
 
Więcej informacji
Marka SYMBO
Produkt Polski Nie
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Koszulka treningowa Symbo Rashguard husarz