Kurtka outdoor męska Jack Wolfskin Richmond

Numer produktu
1436629
Brak w magazynie
42999
Wiatroszczelna kurtka puchowa, charakteryzująca się wąskim krojem i bardzo dobrą oddychalnością.
W kurtce RICHMOND można naprawdę cieszyć się zimową aurą. Burze śnieżne nie mają szans z wiatroszczelną kurtką puchową, ponieważ zapewnia ona podwójnie dobre ocieplenie.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Wiatroszczelna kurtka puchowa, charakteryzująca się wąskim krojem i bardzo dobrą oddychalnością

Pod ołowianym niebem lodowaty wiatr gna pierwsze płatki śniegu. Nareszcie! Ponieważ w kurtce RICHMOND można naprawdę cieszyć się zimową aurą. Burze śnieżne nie mają szans z wiatroszczelną kurtką puchową, ponieważ zapewnia ona podwójnie dobre ocieplenie.

Pod wiatroszczelnym materiałem zastosowano wysokogatunkowy puch kaczy, który ociepla przez cały dzień, nawet gdy użytkownik niewiele się rusza. Obszar ramion i kaptur są wyposażone w wypełnienie MICROGUARD, ponieważ te miejsca są bezpośrednio narażone na opady. Wypełnienie jest odporne na działanie wilgoci, zapewnia ocieplenie nawet, kiedy zmoknie. 

W obszarze ramion i górnej części rękawów zastosowano bardziej wytrzymały materiał STORMLOCK. Krople lekkiego deszczu lub stopionego śniegu perlą się i spływają po powierzchni. Liczne kieszenie pomieszczą telefon komórkowy, terminarz i inne przedmioty, które trzeba zabrać na spotkanie.

 STORMLOCK TAFFETA: wiatroszczelna, nienasiąkająca wodą, wyjątkowo gładka i charakteryzująca się wysoką oddychalnością tkanina
 STORMLOCK WOOLTEC HEATHER: wiatroszczelna, oddychająca i nienasiąkająca wodą tkanina o naturalnym melanżowym wyglądzie z charakterystycznym wzorem w jodełkę (ramiona, górna część rękawów)
 wypełnienie: puch kaczy o współczynniku 90/10 (sprężystość 700 cuin, certyfikat RDS)
 MICROGUARD (100 g/m²): ciepłe wypełnienie z włókien syntetycznych (kaptur, ramiona)

 kaptur: na stałe połączony z kurtką, z możliwością regulacji pola widzenia i wielkości
 2 kieszenie na biodrach, 2 kieszenie wewnętrzne, 2 kieszenie na piersiach

 Waga:650 g (rozmiar M)
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Kurtka outdoor męska Jack Wolfskin Richmond