Kurtka outdoor męska Jack Wolfskin Troposphere

Numer produktu
1436633
W magazynie
42999
Nieprzemakalna, oddychająca kurtka zimowa z ciepłym wypełnieniem 

Gdy ma się na sobie TROPOSPHERE, pogoda i temperatura nie mają znaczenia. Kurtka została wyposażona w DOWNFIBER - wypełnienie izolacyjne, które  jest nie tylko bardzo ciepłe, lecz także wyjątkowo lekkie i odporne na wilgoć.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Nieprzemakalna, oddychająca kurtka zimowa z ciepłym wypełnieniem

Zamieć śnieżna i mroźna temperatura – a więc w drogę! Gdy ma się na sobie TROPOSPHERE, pogoda i temperatura nie mają znaczenia. Ta nieprzemakalna i wiatroszczelna kurtka jest bowiem wyposażona w DOWNFIBER, genialną mieszankę puchu i włókien syntetycznych.
To wypełnienie izolacyjne jest nie tylko bardzo ciepłe, lecz także wyjątkowo lekkie i odporne na wilgoć. Dzięki zastosowaniu charakteryzującego się wyjątkowo dobrą oddychalnością materiału TEXAPORE ta kurtka to doskonały wybór także na bardziej ambitne wyprawy. To oczywiste, że się nie zmarznie – natomiast gdy zrobi się za ciepło, można łatwo zapewnić sobie wentylację, rozsuwając zamki błyskawiczne pod pachami.

TEXAPORE O2+ STRETCH 2L: elastyczny, bardzo nieprzemakalny, wiatroszczelny i charakteryzujący się bardzo dobrą oddychalnością materiał zewnętrzny (nieprzemakalność: 20 000 mm* słupa wody, przepuszczalność pary wodnej: > 15 000 g/m²/24 h**)</br>(zmierzona wg: * JIS L 1092; ** JIS L 1099 B-1)
 DOWNFIBER 700 cuin: wypełnienie: 70% impregnowany puch kaczy, 30% wyjątkowo ciepłe, sprężyste, szybkoschnące i łatwe w pielęgnacji wypełnienie z włókien syntetycznych (sprężystość 700 cuin), certyfikat RDS
 MICROGUARD (120 g/m²): ciepłe wypełnienie z włókien syntetycznych, MICROGUARD (100 g/m²): ciepłe wypełnienie z włókien syntetycznych
 kaptur: na stałe połączony z kurtką, z możliwością regulacji pola widzenia i wielkości, z wysuniętym do przodu daszkiem
 krótkie wentylacyjne zamki błyskawiczne pod pachami
 2 kieszenie na biodrach, kieszeń na piersi, kieszeń wewnętrzna
 zamocowanie do kabli słuchawek
 dodatkowe ściągacze przy rękawach

Waga: 915 g (rozmiar M)

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Kurtka outdoor męska Jack Wolfskin Troposphere