SCRAPPER PL

Scrapper Scrapper

Scrapper to ceniona marka rowerów i akcesoriów rowerowych, które niezmiennie spełniają wszystkie oczekiwania rowerzystów: od chwili zakupu przez wszystkie dni intensywnych treningów.

W trasie nic nie liczy się bardziej niż niezawodny sprzęt. Niezniszczalny rower trekkingowy to podstawa outdoorowych podroży. Wytrzymały rower górski jest niezbędny przy pokonywaniu wzniesień. Bez wygodnego roweru miejskiego trudno wyobrazić sobie przyjemne, spontaniczne przejażdżki. Nie wspominając o szybkich rowerach szosowych, dzięki którym można pokonać ogromne odległości szybciej niż stojące w korkach samochody. Dzięki rowerom Scrapper osiągniesz każdy sportowy cel, bez względu na poziom trudności.

Zaangażuj do aktywności fizycznej całą rodzinę. Oprócz szerokiej gamy rowerów męskich i rowerów damskich marka Scrapper oferuje również całą kolekcję rowerów dziecięcych. Możesz przyzwyczajać swoje pociechy do jednośladów już od najmłodszych lat. Dla malucha wybierz rowerek biegowy marki Scrapper, a dla starszego dziecka – rower dziecięcy z doczepianymi kółkami. Tylko tyle wystarczy, by zacząć bić z dzieckiem jego pierwsze w życiu rekordy!

Nigdy nie wiadomo, czego możesz potrzebować w trakcie długiej wyprawy. Dlatego w szerokim asortymencie marki Scrapper znajdziesz również przydatne akcesoria rowerowe: bidony, kaski, rękawiczki sportowe, pompki rowerowe. Skompletujesz także wysokiej jakości strój rowerowy. Trening przebiega zupełnie inaczej, gdy zamiast standardowych bawełnianych dresów masz na sobie koszulkę sportową i spodenki rowerowe z przewiewnych i przepuszczających wilgoć, nowoczesnych materiałów.

Wskocz na rower i podążaj swoją drogą!

Scrapper - Make your road!

 

Czytaj więcej

akcesoria

Sprawdź >>

rowery

Sprawdź >>

kaski

Sprawdź >>
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Rower Kross Eagle

69999 64999

Rower Kross Eagle

69999 64999

Kask rowerowy Scrapper Urban

8999

Koszulka rowerowa Scrapper Primo TMC

5999

Kask rowerowy Scrapper SCR Sport 8

5999

Kask rowerowy Scrapper SCR Team 8

12999

Koszulka Scrapper Chaussaqua 3

11999

Spodenki rowerowe Scrapper Ultimate Cuissard

9999

Rower górski męski Scrapper Affix sport

89999
Ocena:
100%

Rower górski damski Scrapper Affix sport

89999

Rower górski męski Scrapper Affix disc

1 09999

Rower trekkingowy męski Scrapper Tour

99999

Spodenki rowerowe Sport CUI 2

7999

Koszulka rowerowa Scrapper Sport TMC 2

9999