Narty zjazdowe Blizzard Wsc Iq pomarańczowe

Numer produktu
24622030299
Ostatnia sztuka
W magazynie
1 79999 1 24999
-31%
Doceń każdy moment spędzony na stoku narciarskim. Narty zjazdowe Blizzard WCS to model dla osób średniozaawansowanych i doświadczonych. Konstrukcja jest odporna i wytrzymała, dlatego będziesz z nich korzystać przez długi czas.

Doskonały komfort i stabilizacja

Teraz Twoja jazda będzie stabilna, lekka i dynamiczna. Dzięki specjalnej konstrukcji nart, poczujesz kontrolę nad balansem swojego ciała. Przekłada się to na niecodzienne wrażenia na stoku.
Ładuję...

Wysyłka do 24h
0 zł dostawa do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Dla doświadczonych i chętnych wrażeń
Jeśli masz już pierwsze treningi na stoku narciarskim za sobą, wybierz model przeznaczony dla zaawansowanych i śrendiozaawansowanych osób. Narty zjazdowe męskie Blizzard WCS zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i lekkość podczas jazdy. Odkryj nowe możliwości na stoku.
Wysoka jakość materiałów
Narty zjazdowe marki Blizzard to wybór modelu wytrzymałego i odpornego. Dzięki temu, przetrwają wiele chwil spędzonych na stoku narciarskim. Odporność to nie wszystko, narty są także bezpieczne podczas jazdy. Można w nich kontrolować balans ciała.
Maksymalny komfort podczas jazdy
Poczuj pełen komfort i stabilizację podczas jazdy. Dzięki temu, Twoja jazda będzie jeszcze bardziej atrakcyjna. Omijaj przeszkody i nie zwracaj uwagi na trudności. Narty staną się Twoim towarzyszem do szybkiej i dynamicznej jazdy.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Narty zjazdowe Blizzard Wsc Iq pomarańczowe