Narty zjazdowe damskie Rossignol Famous 2

Numer produktu
1431043
W magazynie
1 54999 89999
Zabawa na stoku stanie się przyjemna i komfortowa dzięki nartom zjazdowym Rossignol Famous 2. Sprzęt przeznaczony jest na trasy i sprawia, że lekko, bez użycia dużej ilości siły, poprowadzisz je na stoku. Wygoda i wytrzymałoś. Narty zjazdowe są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim wytrzymałe. Przetrwają z Tobą wiele długich chwil na stoku narciarskim. Co więcej, poczujesz się w nich stabilnie i będziesz kontrolować swoje ciało.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Narty do jazdy dla początkujących
Postaw na odpowiednie przygotowanie do pierwszej wizyty na stoku narciarski. Narty Famous 2 od marki Rossignol to doskonały model dla początkujących. Lekka konstrukcja i ptechnologia Prop Trip powoduje, że poczujesz się w nich swobodnie.
Jeszcze prostsze prowadzenie
Jazda na nartach nie będzie się Tobie wydawać na skomplikowaną. Wszystko to dzięki specjalnej konstrukcji nart, która przekłada się na lekkie i łatwe prowadzenie. Nie musisz używać dużo siły, aby ruszyć na stoku i kontrolować swoje ciało podczas jazdy.
Świetna zabawa i wytrzymałość nart
Narty Rossignol Famous 2 sprawdzają się na trasach. Gwarantują doskonałą zabawę na stoku, a odporna konstrukcja wpływa na ich odporność. Dzięki temu, zabierzesz je ponownie na zimową wyprawę. Rozpocznij zabawę i nie ograniczaj się!
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Narty zjazdowe damskie Rossignol Famous 2