Narty zjazdowe męskie Head I Shape Pro

Numer produktu
24621780299
Ostatnia sztuka
W magazynie
1 99999 1 59999
-20%
Dla doświadczonych i wymagających na stoku

Masz już doświadczenie i szukasz profesjonalnego sprzętu? Narty zjazdowe Head I Shape Pro stworzone są dla Ciebie. Poczujesz lekkość i płynność, jednocześnie poznasz nowe możliwości jazdy na stoku. 

Trwałość i łatwiejsze sterowanie

Narty są niezwykle trwałe, a w dodatku ich sterowanie jest prostsze. Podczas dynamicznej jazdy na miękkim podłożu, poczujesz pełną stabilność. Z kolei z łatwością utrzymasz się na ubitym śniegu. 
Ładuję...

Wysyłka do 24h
0 zł dostawa do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Narty zjazdowe dla wymagających
Narty zjazdowe Head I Shape Pro to idealny wybór dla osób, które doskonale czują się na stoku i chcą postawić na profesjonalny sprzęt. Każdy zaawansowany narciarz doceni je za większe możliwości podczas jazdy.
Jazda po ubitym śniegu
Podczas jazdy poczujesz gładkość i jeśli lubisz dynamiczną i szybką jazdę, narty zjazdowe Head I Shape Pro staną się Twoim ulubionym towarzyszem podczas wyjazdów. Narty mają klasyczną konstrukcję. Podczas jazdy poczujesz możliwość łatwiejszego sterowania oraz stabilność.
Slalom, zakręt? Nie ma problemu
Narty zjazdowe dopasują się do Twojego stylu jazdy. Świetnie radzą sobie podczas przygotowanej trasy, nawet wykonując szybkie i jednocześnie płynne skręty. Specjalna technologia pozwala na progresywny promień, czyli pełen kontakt krawędzi i śniegu.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Narty zjazdowe męskie Head I Shape Pro