Dziewczynka

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Łyżwy dziecięce RIPPLE

9999

Łyżwy dziecięce Up2Glide ICE FUN Różowe

14999

Łyżwy dziecięce dla dziewczynki

Prawie każda mała dziewczynka przechodzi okres fascynacji łyżwiarstwem figurowym. Łyżwiarki są zgrabne, świetnie panują nad swoim ciałem, a w strojach wyglądają jak księżniczki. Kluczem do ich sukcesu są jednak łyżwy. Ty też możesz zadbać o rozwój swojej córki i kupić jej łyżwy dziecięce dla dziewczynki. Wielka przygoda może zacząć się już dziś.

Jak wybrać łyżwy dziecięce dla dziewczynki?

Przede wszystkim weź pod uwagę to, że dzieci rosną. Warto więc znaleźć taki model łyżew dziecięcych, które mają regulację rozmiaru. Dzięki temu sprzęt posłuży Wam dłużej niż jeden sezon.

Poza tym, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie dziecka, naprawdę warto zainwestować w łyżwy dla niego. Wypożyczanie jest okej, ale botki w łyżwach dostosowują się do stopy. Dobrze więc, żeby łyżwy dziecięce dopasowały się do stopy Twojej córki. Dzięki temu otulą ją z każdej strony, ochronią przed otarciami i przede wszystkim skutecznie ustabilizują nogę dziecka.

W sklepie GoSport są dostępne różne modele łyżew dla dziewczynki. Zdecydowanie wyróżniają się one na półce, ponieważ najczęściej ich design jest bardzo dziewczęcy – biało-różowy. Łyżwy dziecięce w ciemnych kolorach to najczęściej łyżwy dziecięce dla chłopca.

Łyżwy dla dziewczynki – rodzaj zapięcia

Łyżwy dziecięce dla dziewczynki mają trzystopniowym systemem mocowania. Składa się on z:

  • klamry z automatyczną blokadą AUTO LOCK,
  • rzepu,
  • sznurówek.

Dzięki temu lepiej dopasujesz łyżwy dziecięce do stopy oraz kostki dziecka. Dobrze dopasowane łyżwy dziecięce zwiększają komfort jazdy oraz zwiększają poczucie bezpieczeństwa.

Dla przykładu łyżwy figurowe dla kobiet są tylko sznurowane.

Łyżwy dziecięce dla dziewczynki 4w1

Nie ma co ukrywać – dzieci rosną bardzo szybko. Czy jest więc sposób, żeby uniknąć zbędnych zakupów? Jeden już został podany – regulowany rozmiar. Drugi natomiast jest znacznie ciekawszy!

Okazuje się bowiem, że łyżwy dziecięce dla dziewczynki występują również w wersji 4w1, to znaczy, że są jednocześnie łyżwami oraz rolkami. Dlaczego więc nazywają się 4w 1, a nie 2w 1? Decyduje o tym fakt, ile kółek w płozie do rolek zamontujesz. Możesz zamontować 4, 3 lub 2 – w zależności od poziomu zaawansowania oczywiście.

Przykładem są tu np. łyżwy dziecięce dla dziewczynki Up2Glide 4w1 Girl. Kolorowe, stabilne i wielofunkcyjne!