Rakieta do tenisa ziemnego Babolat Pure aero decima

Numer produktu
1412868
Brak w magazynie
69999
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
LIMITOWANA KOLEKCJA RAKIETY RAFAELA NADALA Takich momentów w historii tenisa się nie zapomina. Rafa po raz 10. padający na ceglany kort Roland-Garros. Hiszpan osiąga coś, czego nie zrobił żaden inny tenisista w historii. Rakieta Pure Aero DECIMA to prezent od fanów i firmy Babolat dla mistrza z Majorki. Rakieta unikalna, jak wyjątkowy jest wyczyn Rafaela Nadala. Rama sygnowana jest logo Roland-Garros i latami zwycięstw Hiszpana na kortach w Paryżu. MASZYNA DO ROTACJI Pure Aero to znacznie unowocześniony następca Aeropro Drive: nowy aerodynamiczny kształt ramy pozwala na szybszy ruch główki rakiety, co przekłada się na większą prędkość piłki, podczas gdy nowa technologia FSI Spin nadaje jeszcze silniejszą rotację. Rakieta odpowiada na potrzeby zawodników grających z głębi kortu takich jak Rafael Nadal czy Jo-Wilfried Tsonga, poszukujących siły i optymalnej rotacji. TECHNOLOGIE:
Aeromodular2 - nowy profil ramy jest jeszcze bardziej aerodynamiczny dzięki zmianom w jej konstrukcji oraz ukryciu grometów z systemem Woofer™ we wnętrzu ramy. To wszystko zmniejsza opór powietrza o średnio 11% i w efekcie - daje większą rotację i prędkość piłki. 
FSI Spin - zwiększone odległości pomiędzy strunami naciągu oraz podłużne kształty przelotek grometów na górze i na dole główki rakiety pozwalają na większy ruch strun generując mocniejszą rotację. 
GT - rama rakiety zawiera gęsto tkane włókna węglowe - daje to główce optymalną sztywność dla większej siły i kontrol.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Rakieta do tenisa ziemnego Babolat Pure aero decima