Rękawice kulturystyczne Meteor Kult grip 80

Numer produktu
1399799
W magazynie
7999
Idealne rękawice do ćwiczeń siłowych są komfortowe i zapewniają bezpieczeństwo podczas treningu. Skutecznie chronią przed urazami i kontuzjami. Sprawdź.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot
Rękawice do ćwiczeń siłowych
Lubisz sporty siłowe? Podczas ćwiczeń zadbaj o swoje dłonie, wybierając odpowiednie akcesoria. Skórzany materiał doskonale dopasowuje się do dłoni. Rękawice są elastyczne, dlatego ich materiał zapewnia Tobie bezpieczeństwo i komfort. Zabierz rękawice na siłownię, ćwiczenia fitnessu czy inną aktywność.
Skuteczna ochrona przed urazami
Podczas ćwiczeń jesteś narażony na wiele kontuzji? Wybierz rękawice ochronne, które nie będą krępować Twoich ruchów. Dzięki nim, na Twoich dłoniach nie pojawią się przetarcia lub przecięcia. Zapewniają doskonałe bezpieczeństwo, niezależnie od tego, jak intensywne ćwiczenia wykonujesz.
Komfort i bezpieczeństwo podczas ćwiczeń
Rękawice ochronne nie tylko chronią Twoje dłonie przed kontuzjami i urazami. Sprawiają, że każdy trening jest bardziej komfortowy. Materiał jest przyjemny dla skóry, nie powoduje dyskomfortu. Z łatwością spakujesz rękawice do torby czy plecaka i zabierzesz ze sobą na ćwiczenia ze sprzętem sportowym.
Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Rękawice kulturystyczne Meteor Kult grip 80