Replika koszulki podstawowej Real Madryt

Numer produktu
1421154
Brak w magazynie
39999
Ta koszulka piłkarska dla mężczyzn jest wersją modelu z zestawu podstawowego, jaki drużyna nosiła w 1981 roku, czyli jednym z najbardziej pamiętnych dla niej okresów w historii.
Ładuję...

Wysyłka do 48h
0 zł za dostawę do sklepów GO Sport
30 dni na darmowy zwrot

Historia Realu Madryt obfituje w niewiarygodne wydarzenia. Klub lubi epickie mecze z zapierającymi dech w piersi pokazami klasy i imponującymi powrotami z dalekiej podróży. Ta koszulka piłkarska dla mężczyzn jest wersją modelu z zestawu podstawowego, jaki drużyna nosiła w 1981 roku, czyli jednym z najbardziej pamiętnych dla niej okresów w historii. Godło klubu na piersi jest nowoczesną wizją ich logo z lat 90., stanowiąc ukłon w stronę dekady, w której Real Madryt zawojował kontynent.

  • Wykończony ściągaczem dekolt w serek
  • Wyszywane godło Realu Madryt na lewej piersi
  • Materiał o specjalnej konstrukcji
  • Lamówka przy rękawach

Ten produkt jest częścią programu adidas obejmującego artykuły przyjazne dla środowiska. Oznacza to, że wykonane są one w sposób, który mniej obciąża środowisko naturalne, aby świat stał się lepszym miejscem. Każde włókno ma znaczenie. Pochodzący z recyklingu poliester umożliwia ograniczenie wykorzystania zasobów naturalnych i ogranicza emisję szkodliwych substancji.

Napisz własną recenzję
Twoja ocena:Replika koszulki podstawowej Real Madryt